opis rodziny

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

CZY KTOŚ MÓGŁBY PRZETŁUMACZYĆ MI TEKST NA JĘZYK NIEMIECKI PROSZĘ :(Jest mi bardzo potrzebny z góry dziękuje
Mam na imię Ania mam 17 lat i mieszkam w Krynkach.Obecnie uczę się w szkole średniej a dokładniej w X liceum Ogólnokształcącym w klasie humanistycznej.Wolnych chilach spędzam czas przed komputerem słuchając muzyki i poznając nowych ludzi. A to reszta mojej wspaniałej rodzinki : Tata ma na imię Witek i ma 45 lat obecnie nie pracuje ale za to świetnie zajmuje się domem jak również mną i moją siostrą.Ulubionym zajęciem taty jest oglądanie meczów przed telewizorem.Moja mama Wiesia ma 36 lat i pracuje za granicą dokładniej w Belgii .Zawsze uśmiechnięta i służąca dobrą radą na mamie zawsze mogę polegać i właśnie dlatego jest moją najlepszą przyjaciółką.Moja siostra Ewa ma 14 lat i uczy się w Gimnazjum w naszym miasteczku .Jest świetną uczennicą i przyjaciółką.Jej ulubionym zajęciem jest spędzanie wolnego czasu przed komputerem.Moja rodzinka jest wyjątkowa i wiele dla mnie znaczy.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka