Pomocy czy ktoś wie jak to będzie po niem.?

Temat przeniesiony do archwium

Brak wkładu własnego
Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Jeśli masz amiar wziąć kredyt krótko-bądź długoterminowy, nie zapominaj że o Twojej zdolności kredytowej decyduje nie tylko rachunek budzetu domowego, w którym przedstawisz swoje misięczne wpływy i wydatki, ale również to czy zawarłeś już umowe o pracę na czas nieokreślony czy tylko na okres próbny.

Jeśli zdecydujesz się zostać klientem tego banku, pamiętaj o tym że musisz spełniać jego wymagania, a więc zadeklartować wpłacanie comiesięcznej z góry ustalonej sumy i ponosić koszty utrzymania konta.

Ażeby dobrze ulokować kapitał, nalezy najpierw dokładnie sprawdzić odpowiedzialnosc banku za powierzone mu pieniądze, sprawdzić stopę procentową, dowiedzieć się o wysokości stałych odsetek, wreszcie sprawdzić oprocentowanie zmienne.

Wypłacalny klient jest bardzo cenny dla banku nawet jeśli jest mu winien wysoką kwotę, ban ma zabezpieczenie w postaci wysokich dochodów i pewnośc że klient jest w stanie comiesięcznie spłacać raty, nawet jeśli ich wysokość jest znaczna.


Poszę o pomoc ja kompletnie nie mam pojęcia jak to ma być.

Z góry serdecznie dziękuję za wszystko
No chyba (lekka) przesada,Cha cha...

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie