wypadek!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze o przetłumaczenie tych zdań. Bardzo pilne. Może byc chociaż kilka z nich.


Kiedy jechałam rowerem po zakupy zupełnie się zagapiłam i upadłam. Bardzo mnie bolała noga i nie mogłam nią ruszać. Pani która przechodziła obok pomogła mi i wezwała karetkę. Trafiłam do pobliskiego szpitala w ciągu 30 minut. Lekarz powiedział że noga jest złamana. Po chwili przyjechali zmartwienia rodzice ale okazała się że nogę wystarczy zagipsować. Nic mnie to nie bolało,ale nie moge chodzić. Co drugi dzieć musze jeździć do spitala na rehabilitacje i do tego jestem chora na gorączke i gardło.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie