prosze o pomoc... PILNE

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze niech mi ktoś napisze te kilka zdanek po niemiecku. Prosze o pomoc, bo nie zdaje tego języka na maturze tylko angielski. Dziś nie dam rady przy tym siąść, a nie chce sobie ocen popsuć. Prosiłabym o pomoc..

Gdy byłam mała zawsze hodowałam jakieś małe zwierzątka - przeważnie były to homiki. Z czasem rodzice pozwolili mi na kota. Byłam już większa więc i odpowiedzialniejsza. Moja kotka ma już dwa lata i nazywa się Maja. Ma czarno-kremowe, gęste futerko. Jej oczy są duże i piwne. To bardzo spokojne zwierze, w ogóle nie mam z nią problemów.
Als ich klein war, hielt ich kleine Tiere - meistens die Hamster. Mit der Zeit erlaubten mir meine Eltern, eine Katze zu haben. Ich war schon größer, also verantwortungsbewusster. Meine Katze ist inzwischen 2 Jahre alt und sie heißt Maja. Sie hat ein schwarz-cremiges und dickes Fell. Ihre Augen sind dunkel und groß. Sie ist sehr ruhig und ich habe mit ihr keine Probleme.
.....und ich habe keine Probleme mit ihr.