Proszę o sprawdzenie listu

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Kraków 15.03.2007

Drogi Marku !
Kiedy ostatni raz się widzieliśmy minęło 15 lat, bardzo mile wspominam dawne szkolne czasy,jestem bardzo ciekawy jak ci sie powodzi w życiu. Ja ukończyłem studia finansowe w Berlinie, ożeniłem sie i mam dwoje dzieci ,pracowałem przez 3 lata w firmie marketingowej. Niestety musiałem ta prace zmienić ponieważ przez ostatni rok zbyt mało czasu poświęcałem rodzinie i pracowałem ponad moje siły. Oprócz tego mało zarabiałem. Teraz pracuje jako księgowy w firmie komputerowej i jestem zadowolony z pracy jaką wykonuje. zarabiam o wiele więcej jak przedtem, mam więcej wolnego czasu dla siebie i dla rodziny. Za 2 tygodnie organizuje spotkanie klasowe ,będzie obecna prawie cala nasza dawna klasa ,mam nadzieje ze przyjmiesz moje zaproszenie i tez będziesz na tym spotkaniu.Serdecznie cie pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
XYZ



Krakau 15.03.2007

Liebe Marek !
Seit wann zuletzt dich sieh vergehen 15 jahre. Ich sehr angenehm erwähnt vergangen schulung fristen. Ich interesanten wie diese jetzt erfolgt zu leben. Ich abschließen studium finanzierung im Berlin, ich geheiretet und besitze zwei Kinder. Ich arbeitete zu marketingfirma und arbeit durch 3 jahre. Leider musste wechseln arbeitstelle weil zu letztere jahr ,wenige zeit opfern aus aufenhalt von familie und arbeitete aus meines stärke , außerdem ich schlechte verdient. Jetzte arbeit als buchhalter zum komputerfirma und ich zufrieden von schaffen jemand leistet. Ich erwerbt weitaus sonst wie zuvor, ich habe besitze sonst freie zeit fur einader und familien. Aus zwei wochen einrichtung klassen zusammentreffen. Auswende beinahe gesunde unsere gewesen klasse. Ich hoffe dass einmehnen von meine einladunger und bist du darauf zusammentreffen.
Herzlich dich begrußt und wartet aus antworte.
XYZ
optymisto, jak dazysz do celu to nie uzywaj translatora...
no to co mam uzyc by poprawnie napisac tekst? ja nie umiem pisac listów po niemiecku :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Ogłoszenia