PROSZE!!! Ważne! Opis Prezydenta Kaczyńskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam!!!

Mam powazna sprawe, mianowicie... proszę o to, cy ktos móglby mi napisać opis Prezydenta Kaczyńskiego w formie listu!!!??? Ja juz go kiedys napisałem, tylko ze podczas oddawania go nauczycielka powiedzial mi,ze go zgubila...:/ LOL Ale dostałem druga szanse i moge go przynieś c w 2 terminie niestety mam czas do poniedzialku...! Ja jestem kompletna noga z niemieckiego i poprzednia wersje napiał mi moj kuzyn ktory jest teraz za granica...:/ mialem gdzies wersje na brudno tylko ze gdzies ja zgubilem!!! :/ prosze kogos doswiadczonego o pomoc (zalezy mi na tym i nie ukrywam ze od tego zalezy moja ocenka na koniec roku...jestem miedzy 2/3 w tym roku mam maturke i nie mam niestety czasu na sleczenie nad słownikiem powniewaz dla mni bedzie to trawlo chyba z kilka dni a jak wszyscy wiedza maturka juz w maju a i rok szkolny konczy sie 1 maja..:/ ---maturke pisze z english jestem nawet nawet...:D ALE NIEMIECKI MASAKRA WOGULE NIE KUMAM TEGO PRzedmoitu..) Jeszcze raz prosze o pomoc i dziekuje...!!! praca ma byc minimum 120msłow i maximum 13...dzieki ...

pozdrawiam
tu mozesz wybrac co ci potrzebne

http://www.tagesschau.de/aktuell/meldungen/0,1185,OID4882924,00.html

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia językowe