Proszę o pomoc w liście...

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Twoi rodzice pozbyli sie telewizora poniewaz uznali, ze nie jest on wam potrzebny.napisz list do swojego kolegi z , w liscie uwzglednij nastepujace informacje:
- jaka decyzje podjeli rodzice i z jakich powodow
- co zmienilo sie w twoim zycie rodzinnym i jakie sa skutki decyzji rodzicow
- jaka byla twoja reakcja na decyzje rodzicow

Niestety moja wiedza z j. niemieckiego jest na tyle skapa, ze potrafie napisac sam wstep ktory w wielu przypakdach wystepuje jednakowy ;/
daj maila :)
[email] Dzieki bardzo :)
to co pomozesz mi ? :(
on Ci pomoże ale za 15 złotych ;/
acha rozumiem ;/
No, bezczelne z jego strony. Jak moze wymagac pieniedzy za swoja ciezka prace i trud wlozony w napisanie tekstu po niemiecku. Powinien takim jak Wy pisac za darmo, bo przeciez jestescie tacy biedni... i pani od niemieckiego sie na Was uwziela. :P

wcale sie nie dziwie ale nie zaszkodzi zapytac , jakbym umial cokolwiek z j. niemieckiego to bym to napisal ale z tego powodu ze nie umiem wiec zwracam sie z pytaniem do ludzi czy to takie zle?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego