podziekujmy im!

Temat przeniesiony do archwium.
niewiem ale pierwszy raz sie spotkałam z pomoca taką, i uważam że realizatorzy tej stronki oraz panelu niemieckiego zadają sobie duzo pracy, aby kazdemu pomóc.Posty sa czytane po kilku minutach od napisania i prawie od razu otrzymujemy bezinteresowną pomoc...w tych czasach jest to bardzo niespotykane.

Ja osobiście jestem tym milutko zaskoczona.Podziekujmy wszystkim którzy nam tu słuzą pomocą.

na raz dwa trzy: Dziekujemy!!
Hör auf, ich werde rot...!
mam pytanko Mokotowie czy ty wszystkie świeżutkie posty czytasz i jestes prawdziwym człowiekiem z krwi i kosci czy ten "Mokotow" to jakieś narzedzie w tym portalu.

fanka Mokotowa :)
Tak.
amberka... dołączam sie.... MOKOTOW I EKLERKA!!! DZIĘKUJEMY!!! (oraz jeszcze paru innym osobom;)
Ja też im dziękuję i jescze syjka-jej tez dziękuję.
no i Eklerce za dużur :)
My, to znaczy: ja, Kolega Mokotow & Mokotówka, oraz wszyscy inni, którzy pełnili dzisiaj dyżur przy swoich komputerach - również dziękujemy Wam wszystkim ZA OKAZANIE NAM WASZEJ WDZIĘCZNOŚCI, za sprawne formułowanie przez Was pytań, za Wasz wkład pracy w tłumaczeniach, a przede wszystkim za wspaniałą atmosferę, jaką udało się Wam stworzyć na tym forum ! :-))
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milusio :*
Temat przeniesiony do archwium.