Forum

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
Witam,

Stworzyłem dwa nowe katalogi na forum:

1. Pomoc językowa - Sprawdzenie

W tym katalogu proszę umieszczać prośby o sprawdzenie prac, pojawia się ich ostatnio dużo więc niech trafiają w jedno miejsce.

2. Pomoc językowa - Brak wkładu własnego (nazwa może być do zmiany)

Tutaj postaram się zrobić mechanizm, dzięki któremu użytkownicy forum będą mogli "karać" wpisy w których nie widać własnego wysiłku - będą trafiały do tego specjalnego katalogu, który nie będzie wyświetlał się w "ostatnio dodanych wpisach"

To takie moje propozycje na szybko, jeśli macie inne wpisujcie je w tym wątku.
po pierwsze - forum dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników
wtedy wszyscy się zalogują i będzie mniej tego całego syfu (do którego co niektórzy zaliczają również mnie :) - buziaczki dla Karola )

po drugie - żeby wszyscy działali razem i wspierali się nawzajem, a nie że chwilę po Twoim wpisie, Lukar, znów jakaś nawiedzona tłumaczy ludziom teksty

po trzecie - żeby wreszcie co niektórzy pojęli, że odrabiając za kogoś zadania domowe wychowujemy rzeszę niedouczonych leni, co świetnie wróży przyszłości narodu - a tłumacząc komuś teksty zabieramy pracę zawodowym tłumaczom, którzy w ten sposób pracują (znacie takie słowo?) na chleb

po czwarte proponuję kasowanie starych postów, żeby nie było bezczelnych wpisów jak przed chwilą - ludzie przepisują czyjeś stare zadania bez wykazania własnej inwencji i jeszcze radośnie się tym chwalą

a teraz proszę o komentarze

jeśli ktoś życzy sobie zmieszać mnie z błotem, nie krepujcie się - ich bin böse und menschenfeindlich und mir geht es am Arsch vorbei :)
*krępujcie
Proponuję żebyś umieścił gdzieś wyraźnie na jakiej zasadzie działa to forum. Zwracanie uwagi komus np. przeze mnie ze nie tłumaczymy tu tekstów i odrabiamy zadań spotkało/spotyka się z ciągłą krytyką i zapytaniami gdzie można to przeczytac.

Forum powinno być również dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Uważam że Twoja propozycja co do stworzenia odrębnych katalogów jest bardzo dobra.

Pozdrawiam.
Z doświadczenia wiem, że jeśli forum jest dostępne tylko dla zalogowanych, mniej osób się udziela. Niektórzy przeglądają forum, znajdują ciekawy temat, chcą się dopisać bez rejestracji i nie mogą... więc zamykają forum. Jeśli jako goście napiszą parę postów i jeśli stwierdzą, że im się podoba, zarejestrują się.

Jeśli chodzi o dział typu "dla leni" (których jedynym wysiłkiem jest napisanie posta z prośbą o "pomoc" w napisaniu pracy domowej) to, mimo że na niemieckim forum się udzielam, ale ten pomysł jest dobry - głównie na angielskim forum :-)
podpisuje sie
nie wiem czy zauwazyliscie,ale postow na tym forum od tego czasu(logowanie)jest parokrotnie mniej,to forum robi sie nudne,bardzo nudne...
dlaczego na naszym forum nie ma działu gramatyka? Jest dużo osób które mogłyby go współtworzyć. Temat był już poruszany ale nic się nie zmieniło.... Może teraz....
GRAMATYKA to dobry pomysł jestem "za" :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa