DSD 2010/2011 ustny; )

Temat przeniesiony do archwium.
31-34 z 34
| następna
Cytat: sue1993
Przeczytałam wszystko i stwierdziłam - zachowanie pokemona
Muszę was rozczarować - pokemona już z daleka czuć.
Ciekawe, czy w tym skarbcu wiedzy jest coś o typie ludzi, którzy buntują się przeciwko wszystkiemu - nie znasz podstawowych określeń - http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Anarchi%C5%9Bci

nawet temu przez siebie od A do Z wymyślonemu, uważają siebie za niedocenionych mentorów, myślą, że wiedzą już wszystko i że mają prawo szykanować innych ja czuję się doceniany, mam wianuszek oddanych fanek, pewnie chcesz być jedną z nich i się wstydzisz zapytać

(oczywiście w internecie, bo zapewne w życiu codziennym albo są potulni, albo zakładają maskę i duszą wszystko w sobie, w życiu codziennym jestem potulnym kopaczem rowów - razem z irkamozna albo faktycznie są zbyt pyszni i jednocześnie przez to samotni - muszą więc gdzieś wyładować te negatywne emocje) jeszcze żadna się nie skarżyła :)

. Ah, może ja napiszę taki artykuł? ... :) ale ty po polsku nie potrafisz sformułować jednej myśli, a chcesz artykuły pisać?!

Jednym słowem pokemon!
...do tego oblała DSD, tak samo, jak Asiulek, lejek i inne jejki, i się teraz popisuje po niby-polsku.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Egzamin mam styczniu, więc nie mogłam go oblać.
...ona tu jeszcze straszy...Upierdliwa glizda.
No, to z nerw przed egzaminem styczniu ze zrozumieniem.
31-34 z 34
| następna