DaF ustny egzamin - Hilfe

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim:)
Mam ogromną prośbę. Proszę napiszcie jak wygląda egz DaF ustny. Słyszałam, ze nagrywa się, tzn nie ma żadnego egzaminatora, on tylko przychodzi pokazał jak komputer działa i na egz rozmawia sie z komputerem. Komputer stawia pytania i jak nie zdąrze odpowiedziec, to moja strata, leci dalej. Jest ponoc 7 zadań, przed kazdym zadaniem mam 30 sekund na przygotowanie. To prawda??? prosze napiszcie jak to wygląda. Można gdzies na necie znależc jak wygląda taki egz ustny i jakies przykładowe pytania na egz? prosze ratujcie:(((
cześc! też zdajesz egzamin DaF 20 kwietnia?

więc wszystko wygląda dokładnie tak jak napisałaś! na stronie testu DaF (wygooglaj sobie) są 2 przykładowe testy i pokazane jest mniej więcej jak to wszystko wygląda! :)

powodzenia!
Hej, ja wybieram sie na egzamin 8.06. Troszke później, chce się do tego egz bardziej przygotować. Jeszcze kontynuuje kurs językowy w Berlinie. Jeśli zdajesz ten egz to wybierasz się pewnie na studia? ja chcę bardzo w Berlinie. A ty i na jaki kierunek? Pozdrawiam:)
ja najbardziej najbardziej chciałabym BWL na HU, ale Wirtschaftsingenieurwesen na TU czy BWL na FU baaardzo mnie też ucieszy! :) oczywiście tez w Berlinie!!!

słuchaj a nie wiesz jak tam z przeliczaniem matury? wiem wiem, uznają ale nie wiesz jak Numerus Clausus jest liczony? :)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie