Do tych co zdawali egzamin KDS/GDS :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
Mit Sicherheit masz zagięcie czasoprzestrzeni, Akoniku. Es ist die Modern-Art der Onanie! Spezialitaet der Szczyle. Sogenannte Kniepissler Akschon.
white apple,to bardzo dobrze że wyrażasz tu swoje zdanie,jednak powinnaś się trochę zastanowić nad tym CO piszesz,żaden pracodawca nie będzie patrzył na to, jaką masz ocenę z CAE,czy CPE,nawet niewielu z nich wie, co to w ogóle jest,widziałam już bardzo wiele różnych CV i ogłoszeń,w których nikt w życiu nie napisał,że miał A z CPE,czy CAE;ponadto należy rozróżniać poziom A2 od B2,czy C1 od C2+,wierz mi,że to nie jest i nigdy nie będzie to samo;tak samo wybacz ale gdybym nawet składała podanie o pracę,co może a nawet musi poczekać ze względu na mój młody wiek-nie napisze sobie w CV -zdałam fuksem egzamin na najwyższym poziomie otrzymujac między innymi z części gramatyczno-leksykalnych oceny celującej;wiesz to troche się gryzie,tymbardziej,że dyplom ten posiada niewielka liczba osób,a większa nigdy by go nie zdała nawet na to przysłowiowe ,,C";nie rozumiem tez jak można znać słabo język na poziomie powiedzmy C2,sam poziom oznacza o ile wiem bardzo zaawansowaną znajomość języka,więc tu tez byłoby to trochę nie na miejscu mówić,że dany kandydat nie ma pojęcia;ocena sama w sobie to wypadkowa wielu czynników,a twoja wypowiedż świadczy o tym,że to ty chyba niczego nigdy nie zdawałaś,albo wszystko zawsze pisalaś na A? jeśli tak to gratuluje i podziwiam,ale na pewno nie jesteś lepsza od kogoś,kto dostał B,czy nawet C,bo brakło mu tego punkta,czy nie opanował zwyczajnie formuły egzaminu,a na jaką byś tylko stronę nie weszła-wszędzie jest to podkreślane,że osoby znające dany język perfekcyjnie mogą nie zaliczyć egzaminu.......,,...",bądż nie otrzymać tego A nie znając przy tym jeszcze zasad rozwiazywnaia poszczególnych jego czesci,czego naucza sie bardzo skrupulatnie na wszelkiego rodzaju kursach,myslisz, że tam ucza cie posługiwania sie czasem przeszlym,czy ortografii? Nie.Tam uczą,jak należy wykonywać zadania,tak aby zaliczyć je w ogóle,nie mówiąc już o wyższej ocenie;a nie każdego stać na takie wydatki,jednak każy zasługuje na to,aby taki dokument otrzymać,jeśli naprawde posiada daną wiedzę i pragnie ją stale poszerzać;z całym szacunkiem do twojej osoby,ale o ile taki egzamin na poziomie A2,nawet C1 da się zdać jeszcze jakoś fuksem,sama znam przypadki takich osób,które akurat dostały ten punkt więcej,ale znam tez takie,które nie zaliczyły czegoś,chociaż przewyższały umiejętnościami tamtych,ponieważ nie wiedziały,że to i to ZADANIE robi sie właśnie tak,a miało ono z samym językiem całe..NIC wspólnego;to egzaminu na tym poziomie nie da sie zdać fuksem,może czasem tam wleci punkcik za coś,ale myślę,że te dwie komisje jakie sprawdzają prace,w tym oczywiście porządnie wykształceni filologowie nie siedza sobie przy kawie i nie kombinują jak komuś zaliczyć egzamin fuksem...w POolsce byłoby to prawdopodobne,ale nie tam...tak samo,jeśli chodzi o inne egzaminy,nikt nie zabroni nikomu zdawac innego,nawet nizszego,jak głupio by to nie wyglądało to myślę,że czegoś takiego raczej nie ma;gdyby ktoś teraz zaproponował mi dwa takie dokumenty i jeden z ocena A na poziomie bardzo niskim,a drugi na poziomie wyzszym z tą niższą byćmoże zastanowiłabym się chwilę,ale to nie trwałoby dlugo,kiedyś bym sie zawahała,ale dzieki swojemu niemałemu doświadczeniu w sprawach tego egzaminu,a także wiedzy na ten temat jaką przekazali mi lektorzy,doskonale wiem,co naprawdę sie liczy;ktos,kto kieruje sie tutaj tylko oceną na takim dyplomie nie posiada wiedzy o tym,na czym to tak naprawdę polega,tj zdawanie egzaminów tego typu;masz racje,to jasne,że trzeba starać się i dążyć do jak najlepszego wyniku,jednak życie i wiedza to coś więcej niż A,B,C często nawet w połowie nie odzwierciedlające czyjejś wiedzy i możliwości;to tyle w tym temacie;a Tobie życzę samych ,,A",żebyś naprawdę miała się czym chwalić w swoim CV,nie to co inni...;)
pattiiii z wielka uwaga przeczytalam twoja wypowiedz i musze napisac toll zupelnie sie z toba zgadzam ocena nie odzwierciedla wiedzy i umiejetnosci ucznia i studentow na tym forum mamy wlasnie takie osoby ktore studiowaly niemiecki one ten jezyk tylko studiowaly bo umiec go nie umieja ta osoba do ktorej sie zwracasz rowniez jest takim przypadkiem w mojej karierze jako nauczycielka zdarzylo mi sie raz ze uczennica ktora u mnie z polskiego slaba czworke miala na swiadectwie zdala egzamin wstepny do liceum lata 80 - te na piatke a z grammatyki byla na tym egzaminie nie do pobicia egzaminatorzy przyslali list pochwalny do szkoly a ja przychodzilam ze wstydu za dwie osma bo dziewczynie postawilam slaba ocene dzisiaj jest dziennikarka jezdzi po swiecie i mam nadzieje ze nie ma do mnie o to zalu
znajmosc jezyka to nie tylko pisanie i czytanie ale takze a przede wszystkim mowienie i przyszly pracodawca przeprowadza z toba rozmowe a potem decyduje czy cie przyjmnie czy nie i nie obchodzi go jaki egzamin i kurs mialas i jaka ocene dostalas nikt na to nie patrzy podpisujac umowe o prace masz 6 miesiecy okres probny a jak sie w tym czasie sprawdzisz to pracujesz jak nie to do widzenia chyba ze potrzbuja oslow ktorych nisko oplacaja bo niemiec dostal by 4 razy tyle to trzymaja wszystkich pisz podania o prace ucz sie dalej niemca i wszystko bedzie dobrze
Cytat: zochama
Mit Sicherheit masz zagięcie czasoprzestrzeni, Akoniku. Es ist die Modern-Art der Onanie! Spezialitaet der Szczyle. Sogenannte Kniepissler Akschon.

zosiu jestes jak zwykle wulgarna lukar powinien cie dozywotnio wywalic bo niszczysz tylko to forum
pattiiii - robisz reklamę egzaminu, po którym papierek mało daje.
Roztrząsasz się nad formułą tego egzaminu i nie wiem po co.
Pójdziesz na studia to zobaczysz, że nie ważne na jaką ocenę się zdało, byle się zdało, ale ty jeszcze takiego doświadczenia nie masz.
Zdasz egzamin na przysięgłego (ten dopiero coś daje) to porozmawiamy.
... gibt es eigentlich auch einen "Juhu-ich-kann-schon-ganz-toll-Polnisch-Test"?
Cytat: mamapia
... gibt es eigentlich auch einen "Juhu-ich-kann-schon-ganz-toll-Polnisch-Test"?

solchen würde pattiiii bestimmt nicht bestehen

den Test kann man nur persenlich bei mir ablegen.
Diego8;
dziękuję za normalny wpis i na temat,zazdroszcze wszytskim uczniom posiadajacym takich nauczycieli :)
I ten koński łeb Lukar lutuje po wsiech.
Teraz to mi już naprawdę wszystko jedno. Debilów nie powstrzymasz. Akon1, Setzeruber1 i inne debile, jak patiiii _ willkommen an der Front.
Ja mam w dupie.
Podam was wszystkich do sądu za mieszanie mnie z błotem. I Marycha wyda wyrok!
Psychole. Banda psycholi i nic więcej.
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna