olimpiada dla LO

Temat przeniesiony do archwium.
hej! nie wiem, czy taki temat był już poruszany, ale bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. 8.11 pisze I etap ollimpiady z niemieckiego dla LO, nikt mnie nie przygotowuje (w szkole ucze się rosyjskiego, niemiecki mam tylko prywatnie) więc nie mam kogo zapytać. Czy olimpiada dla LO jest podobnie zbudowana jak dla gimnazjum (gimnazjalną przeszłam w tamtym roku)??? czy jest to test gramatyczno-leksykalny tylko ze trudniejszy czy moze coś do pisania, LV, HV, no nie wiem, co tam może być. Ile jest czasu, jak to wszystko wygląda. Proszę, pomóżcie. Dzięki z góry!
http://www.ojn.webpark.pl/

ja nie biore udzialu bo moje "genialne" nauczycielki zapomnialy zglosic szkole do niej :] ich dachte ich bringe sie um grrrrrrrrr

za to biore udzial w rosyjskiej :) (sam sobie zalatwilem bo tez oczywiscie nikt nic nie wiedzial i nie pomyslal)
jeszcze to

http://www.ojn.amu.edu.pl/
Zależy też o jaką olimpiadę chodzi. U mnie w szkole jest zawsze inna niż te, do których dałeś linka :)
Podzielona na kilka części:
I - test z lukami (20/100)
II - gramatyczny (44/100)
III - budowanie zdań (21/100)
IV - komunikacja (15/100)

...ogólnie nie jest trudny, ale próg punktowy (by przejść dalej) jest na ogół dosyć wysoki (jak w każdej olimpiadzie :P)

U mnie w szkole jest ona 4. listopada
no u mnie też 4 tylko się pomyliłam, i napisałam że 8... wybaczcie...
w calej polsce ejst 4

i to jest ta sama olimpiada jak na tych stronach, Krzysiu, nie pisz gupot i nie myl ludzi
na pewo 4.11 w całej Polsce? a o której godzinie? czy jest jednakowa godzina dla wszystkich?
bitte darauf(?) antworten, bo muszę sobie jakąś wymówkę wymyślić, co by na tą wstrętną olimpiadę nie iść ;d (nauczycielka mnie zmusiła;D)
u mnie nie ma rozumienia ze słuchu

dlatego napisałem, że u mnie ma inną formułe
u nas ta olimpiada się o 10.00 zaczyna. idź na ta olimpiadę, przecież nie masz nic do stracenia.
ale jak ta sama olimpiada może mieć u ciebie w szkole inną formułę??? moim zdaniem to powinno być takie samo dla wszystkich.
jest takie samo

rozumienie ze sluchu bylo pare lat temu. wszedzie. pare lat temu = w czasach, kiedy krzysio byl w kolysce ;)

teraz nie ma
Hej!!Też biore udział w olimpiadzie 4 listopada.Jesli masz jakies sczegołowe informacje o olimpiadzie to napisz do mnie na gg;4350508 Z góry dzieki
w moim gimie nikt nic nie mowil na temat jakiegokolwiek konkursu :]
ojoj ja tez idę mam pytanko : duzo się uczycie na tą olimpiadę?? w jaki sposób sie przygotowujecie?
czyli olimpiada na 100% w całej Polsce o godz. 10 tak???

trzeba będzie sobie jakąś wymówkę wymyślić;)
w różnych latach jest różnie, u mnie też nie było ze słuchu...

w ogóle to beznadzieja, bo naprawdę nie ma szans żeby przejść...

ale fakt faktem jest łatwiejsza niż angielska olimpiada, tam to dopiero są kwiatki...


pozdrawiam tracąc wiarę, że dostanę się na jakąkolwiek uczelnię...
oczywiście, że są szanse, żeby się dostać do następnego etapu, tylko trzeba troszkę determinacji i wytrwałości. zamiast biadolić trzeba się po prostu uczyć. moja koleżanka z klasy w tamtym roku zajęłą 1 miejsce właśnie w tej olipmiadzie. fakt faktem, non stop sie uczyła niemieckiego, ale jak widać opłacało się. powodzenia i pozdrawiam :)
jest, jest olimpiada w mojej szkole, zalatwione! Podziekowania dla pani Kasi z sekretariatu, pani Kasiu, pani boska jest! :) buzi buzi :)
oj roberciq jakis ty napalony na ta olimpiade:)powiedz przynajmniej jakie sa nagrody.Ja dawno dawno temu bylam na olimpiadzie gdzie za 1-wsze miejsce przyjeli mnie na rok zerowy do prywatnego kolegium w bielskuy bez egzaminow,sukces,co nie:)
jak sie uda to mnie zwolnia z matury :> bede mial 100 % bez niczego :> (co prawda szanse sa nikle, bo jest mnostwo duzo lepszych ludzi, ale nadzieje zawsze mozna miec, a co!)
Hej! Czy ktoś może mi powiedzieć od ILU PUNKTÓW bądź jaki WYNIK PROCENTOWY, należałóby uzyskać, aby dostać się do ETAPU OKRĘGOWEGO????? Co roku mam ten sam problem, i co ro ku brakuje mi odpowiedzi .... a pytam z ciekawości!

Dzięki za jakiś wpis ...
to zalezy jaki bedzie poziom w danym okregu

wiem ze w krakowie w zeszlym roku bylo 80

we wroclawiu zdaje sie ze "neico" wiecej, cos powyzej 90, ale nie dam glowy
w moim okręgu (Rzeszów) było rok temu podobnie jak w Krakowie - od 80 punktów,

chociaż wiele zależy od poziomu trudności olimpiady - nieraz był próg np. 93 pkt, a rok temu tylko 80 pkt...

szanse zawsze są :) (nadzieja matką głupich)
U nas (Poznań:) trzeba było mieć 95%.
pozdrowienia dla olimpijczyków :) jest 12.00 w nocy, za 10 godzin olimpiada, a ja dopiero siadam do nauki.
ja sie chyba musze przeprowadzic do krakowa albo rzeszowa :P u nas na zachodzie ten niemiecki jest na strasznie wysokim poziomie :(
to może od razu na Mazury :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka