Finaliści XXX OJN??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich! Moje pytanie kieruję do tych, którzy w okręgówce Olimpiady Języka Niemieckiego (tj. 10 lutego) przeszli do części ustnej, tak jak ja. Czy wy też jeszcze czekacie na wyniki, czy idziecie dalej? To przecież już prawie 3 tygodnie...?
hej nie wiesz ile trzeba bylo miec rok temu punktow, zeby sie dostac do finału ??
O dopuszczeniu do finału decyduje podobno Warszawa, a od ilu punktów przyjmą, zależy od tego, jak wszystkim poszło
95% = 95 pkt.do finału, 85 % do okręgu i nie decyduje W-wa, nie ma z ty nim wspólnego. Towarzystwo Neofilologiczne (organizator) jest w Poznaniu
a czy ten prog nigdy nie jest obnizany ? jaki bylby wowczas sens przystepowania do etapu ustnego przez osoby , ktore uzyskaly 85 punktow na etapie okregowym? Wowczas nawet gdy na etapie ustnym zdobylyby maksymalna ilosc punktow, to i tak nie mialyby szans na dostanei sie do finału....
Tak mi moja germanistka przekazała, bo poszła się spytać jednego z prowadzących konkurs w Poznaniu, jak to jest z wynikami i dostaniem się do finału...
pozyjemy, zobaczymy :)
ze strony OOJN:

4. [...]
Liczba miejsc w finale jest ograniczona decyzją Komitetu Głównego.


Co do tej Warszawy, to faktycznie, mogłem pokręcić ;)

No i za sam test jest do zdobycia 100pkt, więc 95% nie równa się 95pkt, bo dochodzą jeszcze punkty z ustnego ;)
hehe no ale patrz : zeby pzrejsc do etapu ustnego nalezy zdobyc 85% czyli 85 punktow. no i nawet jesli taka osoba na ustnym dostanie maksymalna ilosc punktow czyli 20 to w sumie nie zdobedzie 95 %. zatem jaki jest sens przystepowania przez te osoby do ustnego :p cos tu nie gra LO
A za ustny tylko 20pkt można dostać było?^^ Jak tak, to moje szanse dostania się do finału rosną i to znacząco:p

No tutaj się z Tobą zgadzam, te 95% jest napisane też na stronie OOJN, ale być może jest podany jako próg, że tak powiem - gwarantowany, a może być niższy, bo w innym miejscu na stronie z kolei jest napisane, że "Liczba miejsc w finale jest ograniczona decyzją Komitetu Głównego."

A jak ktoś zdobył 95% punktów i nie mieszkał połowy swojego życia w Niemczech, to po prostu go podziwiam:)
a Ty z jakiego okregu jestes ? :)
Poznań, a Ty?
napisałem bzdury - najpierw 85% na okręgowym żeby przejśc do finału nie wiem jak dalej Maciek 89 pewnie wie bo się dostał?
85% aby przejśc do ustnego - pogmatawałem
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego