STYPENDIUM, WYMIANA WAżNE!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hey mam 17 lat chodze do klasy 1 LO jestem w klasie o profilu europejskim i bardzo chcialbym wyjechac na stypendium wymiane albo cos w tym stylu do Niemiec. Bardzo prosze o propozycje bo ja szukalam i niegdzie nie moge znaleźć;/ z gory dzieki piszcie na nr [gg]
hej. ja mam 16 lat i koncze gimnazjum. Tez planuje wyjechac do niemiec i tam sie uczyc. O stypendium mozna "probwac" ubiegac sie w roznych fundacjach: np. batorego. Ale chyba trudno jest je dostac. ;( sama kombinuje caly czas i proboje sie czegos dowiedziec. Jesli ty zdobedziesz jakies informacje to tez napisz ;)
próbowalam w YFU ale trzeba miec sporo kasy na taki wyjazd (około 4600 Euro, co daje w przeliczeniu na polskie ok. 18 tysiecy!!;() wiec mnie nie stac na taki wyjazd. Oczywiscie mozliwe sa stypendia, ale nie kazdy je dostania. Niestety rekrutacja na rok szkolny 2008/2009 sie skonczyla juz, moglabym pojechac jedynie gdybym miala tyle kasy...;/Ale kasa nie tylko jest potrzebana zadaja dobrych ocen: srednia powyzej 4,00 zgoda twojej szkoly na wyjazd i inne pierdoly. Wiec na rok szkolny 2008/2009 juz nie ma sznas. Moglabym jedynie wyjechac w klasiw maturalnj, ale chyba musialbym ja powtarzac albo zdawac komisy w wakacje. Wiec to tez nie jest wyjscie z sytuacji bo bym byla rok w plecy;/ Gdybym tylko dostala to stypendium.... ale byla bym szczescliwa!!!;)
jak bys tez dobyla jakies info to daj znac pozdrawiam

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego