Repetytorium tematyczno leksykalne pdf

Temat przeniesiony do archwium.
Czy wie ktoś skąd można ściągnąć Repetytorium tematyczno leksykalne M Rostek w pdf.Nigdzie nie można tego znaleźć w necie a do języka angielskiego znalazłam w pdf 3 repetytoria ba nawet do hiszpańskiego znalazłam przypadkiem choć się tego jeżyka nie uczę ,a do niemieckiego jak nie na tak nie ma.
Naprawdę nikt nie wie skąd można ściągnąć te książki z internetu?
Repetytorium nie jest drogie. Poza tym ktoś go napisał, włożył swój czas, pieniądze, wysiłek itd. i chyba nie chciałby, żeby ktoś w taki sposób korzystał z jego pracy. Moim zdaniem. Nie wszystko można mieć za darmo.
Wystarczy, że wejdziesz na allegro, jest dużo ofert sprzedaży tego repetytorium i całkiem niedrogo:
http://www.allegro.pl/search.php?string=Repetytorium+&from_showcat=1&category=46338&country=1
A w książki warto inwestować, zawsze się przydadzą =)
W najbliższym czasie nie zamierzałam kupować tego repetytorium,dopiero w przyszłym roku, niezależnie od tego czy bym go ściągnęła z netu czy nie..
Dziwne bo do innych języków znalazłam a do niemieckiego nie mogłam znaleźć,może warto by było żeby ktoś to repetytorium ze skanował i zrobił w pdf.
Es lebe der digitale Untergrund! Rettet unsere Wälder, scheißt auf den Kommerz!

http://rapidshare.com/files/141385672/ROSTEK-RTTL-1.pdf.html
Dziękuję ci za Linka
Bardzo mi przyjemnie, że podoba się Wam seria książek "Deutsch. Repetytorium tematyczno-leksykalne". Jest to wynik wielu lat pracy nad doskonaleniem języka niemieckiego, potem studiów germanistycznych i wielu lat doświadczeń jako nauczyciela w szkole".
Ale przykro mi, że osoby, z którymi podzieliłam się moją wieloletnią pracą, to osoby, które z tak lekkim sercem mówią o KRADZIEŻY mojej własności, to uczniowie naszych polskich szkół, to często ludzie, którzy uważają się za uczciwych.
Ściąganie pdf to po prostu kradzież - nazwijmy rzeczy po imieniu.
Ewa Maria Rostek
.
Proszę się nie martwić Książki pani autorstwa a także inne repetytoria z tej serii są tanie. Nikt nie będzie kserował całej książki , bo się po prostu nie opłaca i źle się uczy z kserówek.
Książki w pdf są po to aby przejrzeć dana książkę zorientować się jaka dana książka jest i ewentualnie jeśli nie zamierzamy w danym czasie jej kupować, możemy skorzystać z niektórych tekstów doraźnie.
Książki bardzo drogie do języków kosztujące np 100 złotych to już ściąga się po to aby wydrukować całość. Ale to nie ten przypadek.
Jednak gdybyśmy mówili całkowicie cynicznie taki kapitalizm w końcu wszyscy go chcieliśmy.
chomiczka Sayla88 ma obie czesci
a czy część trzecia może gdzieś też jest
Mam dwie cześć Repetytorium tematyczno leksykalne chomik Ava 6 folder Języki pod folder Repetytorium tematyczno leksykalne wyd wagros

http://chomikuj.pl/Ava6
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka