Nowa strona www

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Chcę stworzyć stronę www na której będzie multum prac itp. z języka niemieckiego, pogrupowane itp. Przejdę do konkretów.
Prostą Stronę potrafię stworzyć (www.lichtajny.cba.pl), ale tym razem chciałbym żeby na stronie był skrypt umożliwiający tworzenie kont dla użytkowników, żebyście mogli wrzucać swoje prace. I tu zaczynają się schody bo tego nie potrawie zrobić. Jeśli byłby ktoś chętny mi pomóc bardzo proszę o kontakt [gg] e-mail: [email] [email] Z góry dziękuję.

PS. Proszę o jak najszybszy kontakt.
pomysł świetny, pomóc niestety nie potrafię :)
Każdy może pomóc, wystarczy pisać:)
napisałabym, ale nie bardzo sie w tych sprawach orientuję ;-(... ciekawy pomysł
ja chetnie bym pomogl;] wprawdzie nie potrafie tego zrobic z ta strona ale moj kumpel sie na tym zna wiec czemu by nie, pomysl tez dobry;]
Jeśli ktoś chciałby współtworzyć stronę to proszę o kontakt. Obecnie jestem w fazie wprowadzania treści, przydałaby się pomoc. Mile widziana byłaby umiejętność tworzenia www, chociaż w podstawach. Kontakt ze mną:
[gg]
e-mail: [email]
Dobre chęci to nie wszystko;( Stworzyłem stronkę, ale potrzeba jeszcze dużo czasu, aby była ona naprawdę pomocna i zawierała to co pierwotnie miała zawierać. http://deutschland.cba.pl/
no powoli ciekawa ta strona powstaje, trzymam kciuki za powodzenie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie