Inne - do Tamod

Temat przeniesiony do archwium.
Tamod kim Ty jestes rzeby tak wszystkich ponizac, za kogo sie uwazasz?
Jak nie masz sie na kim wyladowac psychicznie , to proponuje wyjscie do silowni, moze emocje wtedy bardziej opadna. W zyciu trzeba miec troche wyrozumialosci dla innych, bo nie wszyscy sa tacy jak Ty.
Pozdrawiam.
Was hat er Dir gemacht, dass du rasend wirst?
Mi nic, ale czytalam kilka wpisow skierowanych pod adresem innych osob. Jest bardzo niemily dla innych, i to mnie denerwuje. Czlowiek powinien byc czlowiekiem i tolerowac innych ,a nie nosic nos zadarty do gory. Tu sie ludzie ucza niemieckiego, i kazdy moze zrobic jakis blad. Po to sie ludzie rodza zeby popelniac bledy, nikt nie jest idealny.
Nie kłam (typowe dla manipulujących smarkul).

https://niemiecki.ang.pl/help_37220.html
W podanej przez ciebie propozycji prawie w każdym zdaniu jest błąd. Nawet w odpowiedzi do mojej uwagi co do poziomu Twojej pomocy.

Uważam się za niezłego użytkownika języka niemieckiego (niestety, ty nim nie jesteś). To ty nie potrafisz zaakceptować swojego braku wiedzy, oferujesz pomoc na poziomie smarkatej gimnazjalistki.
Nie przeczę, że "kazdy moze zrobic jakis blad", ale ty przeginasz nawet po polsku (gdzie są polskie znaki diakrytyczne? - polską klawiaturę można doinstalować, wiec to nie jest usprawiedliwienie). ["rzeby"???]

Natomiast wiem, kim ty jesteś "ucze sie w VHS jezyka(od niedawna)" i to "od niedawna" całkiem nieźle widać (możesz mi wierzyć lub nie). verrückter mógłby to potwierdzić, sprawdzając Twoją "pomoc".

To w twojej wypowiedzi widać frustracje i emocje, więc radzę Tobie albo pogłębiać dalej wiedzę, albo znaleźć jakiegoś gacha [und mit ihm treiben].

Reicht dir so eine Antwort, oder willst du dich noch mehr blamieren?
Z calym szacunkiem do kolezanki akinom33, ale Tamod to bardzo profesjonalny i rzetelny uczestnik tego forum. Niejednokrotnie pomogl mi na forum dzieki czemu odnosilem i odnosze lepsze wyniki w szkole. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow.
Niestety nie jestem smarkula i zal mi tylko ludzi ktorzy nie widza ziemi pod nogami. Nie zdenarwowalo mnie to co do mnie napisales , tylko Twoje inne wpisy , w ktorych sie popisujesz swoimi zdolnosciami , a innych wysmiewasz ! Mam to gdzies co o mnie myslisz! Ale jezeli kogos korygujesz to nie powinienes nosic nosa w oblokach. Obawiam sie ,ze czesc osob na tej stronie uczeszcza do VHS i sie tym nie szczyci ,tak jak Ty. A co do polskiej pisowni - nie posiadam takiej na moim kompie.
Układ polskiej klawiatury programisty daje się odpalić bez kłopotu i w kilka kliknięć w każdej wersji Windowsa począwszy od starożytnej wersji 3.11 wzwyż (niezależnie od tego, czy ma się niemiecką, angielską czy jakąkolwiek wersję tego systemu). O pozostałych OS'ach nawet nie wspominam: Lin, MacOS, BSD, Solaris, Haiku itp. - tam też bezproblemowo. Wystarczy zajrzeć do Googla lub skorzystać z F1 wzgl. od razu wklikać się w ustawienia systemowe > klawiatura i dodać polski układ programisty.

A Tamod jest bardzo hilfsbereit i kompetentny chłopak. Fakt, że ostatnio konstruktywnie skrytykował ostatnio jakąś tam dziewuszkę początkującą tłumaczkę, co to stronkę zmontowała najwyraźniej doprowadził ją do furii, a szkoda, bo można było skorzystać z jego rad.
Tamod ist - nach den Kommentaren/Enträgen - eine Sie! ;)

Mit der Änderung der Belegung der Tasten ist so eine Sache - sicherlich kein Problem. Aber ohne diese Belegung auszudrucken, weiß man nicht, wo welcher Buchstabe ist. Frau Professor! ;=)
doch, es geht! obwohl ich einen "deutschen" Laptop habe (sprich: deutsche Tastatur), ist es für mich von großem Vorteil die polnische Belegung/Einstellung der Tasten zu benutzen. Mit der deutschen komme ich einfach nicht gut zurecht... Das Problem die entsprechenden Tasten zu finden habe ich trotzdem nicht ;-)
Nie ma się co kłócić, każdy ma prawo wyrazić własne zdanie na dany temat. Jednym nie podoba się taka postawa, innym znowu tak. Trzeba współpracować drogą kompromisu i wzajemnej relacji, a nie "najeżdżaniu" na siebie. Oboje chcecie dobrze, bo pomagać innym. Sie müssen Frieden schließen! wiem, naoglądałem się filmów, dlatego mówię jak psycholog...
Übrigens, mit Umschalt + Alt (beides links) sind die Layouts äußerst schnell und bequem umschaltbar; und die Textverarbeitung reagiert und "denkt" üblicherweise auch mit und schaltet das nötige Rechtschreibmodul dementsprechend um (Word, OOWriter) - nützlich, wenn man mehrsprachige Dokumente schreibt.
:-)))
Nie rozchodzi sie o to ,ze zwrocil mi uwage, ze zrobilam bledy w tekscie ,ale o to przede wszystkim,ze jest arogancki, bezczelny i chamski w osadzaniu innych. Zreszta to co napisal mi o gachu pozostawiam bez komentarza- tu wlasnie wyszlo jak potrafi byc arogancki dla kobiet. Tej dziewczynie i innym zwraca uwage w bezczelny sposob. A mozna byc bardziej milym ,i ujac te slowa w bardziej delikatny sposob.
ty napisałaś to: to proponuje wyjscie do silowni

więc odwdzięczyłem się i chyba trafiłem w sedno w kwestii sfrustrowanego seksualnie podlotka.

"A mozna byc bardziej milym" - przecież nie będę wchodził ci w d..ę. [do tej pory piszesz bez polskich znaków]
Wróć się dziecko do przedszkola, bo zachowujesz się jakbyś niedawno stamtąd wyszła).

PS. Du kannst mir höchstens einen blasen.
Zostawiam Twoje impertynencje bez komentarza ,poniewaz nie lubie uzywac wulgaryzmow tak jak Ty . I do Twojej wiadomosci ja nie potrzebuje uzywac polskich znakow na moim kompie - wiec sie od tego odczep. A co do smarkuli - jestem "bardzo" pelnoletnia.
Zostawiam Twoje impertynencje bez komentarza - znaczy, że trafiłem w dziesiątkę

poniewaz nie lubie uzywac wulgaryzmow tak jak Ty - natomiast przytyków jak najbardziej

ja nie potrzebuje uzywac polskich znakow - bo myślisz, że z ciebie jakaś księżniczka jest, czy co? [po prostu nie jesteś zbyt rozgarnięta, by zainstalować samodzielnie polską klawiaturę]

A co do smarkuli - jestem "bardzo" pelnoletnia - co, stare próchno nieruchawe już?
Przyjąłem, że jesteś smarkulą po zachowaniu, stylu i poziomie języka, bogactwie używanego słownictwa i błędach (poziom gimnazjum).

Wie ich schon geschrieben habe - deine Blamage beginnt in dem Augenblick, in dem du jeden neuen Text abschickst.
Mein Vorschlag ist, diesen unerfreulichen und ergebnisfreien Thread zu beenden. akinom33 hat den Finger in eine offene Wunde gelegt - wie ich meine -, immer wieder gleitet der Umgangston auf ein Niveau hinab, dass Ihr kaum verwenden würdet, stündet Ihr Euch von Angesicht zu Angesicht gegenüber, das geht vor allem in Deine Richtung, Tamod, da hat akinom33 Recht.

Ich bin für einen freundlichen Umgangston. Und ich äußere mich Übrigens nur einem hier an dieser Stelle, von mir sind keine Beiträge zu diesem Thema in diesem Thread zu erwarten, kurz: EOT.
stare próchno nieruchawe już? -

ZA TAKIE SŁOWNICTWO POWINNI ZROBIC ZAKAZ WSTEPU NA TO FORUM , JAK MOZNA TAK OBRAZAC KOGOS???
przecież napisałem, więc można (Frau Gieron hat womöglich dasselbe Problem???)

Viele Menschen glauben, dass ich mich auf ihr Niveau nicht begebe. Ein Fehler.

von mir: EOT
Nie ma problemu, ale zachowac troche kultury mozecie chyba ?
Moze i masz wyksztalcenie , ale kultury osobistej nie masz za grosz !Czym wiecej wulgaryzmow uzywasz , tym bardziej wydajesz o sobie gorsza opinie. Nie mam nic wiecej do dodania bo szkoda mi energii i czasu na takie osoby, jak Ty.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa