admin LUKAR się rusza

Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna
Cytat: hammel
Łukasz Karpiński na pewno wywalił Tamoda i diego13 i dociekliwy19. Bo oni są po prostu za dobrzy dla niego. Musisz sobie teraz sam pomagać. Ale, sorry, może ja już za dużo powiedziałam? Muszę uważać na to, co piszę!

Jak to? To mnie nie ma?
Cytat: hammel
XXX na pewno wywalił Tamoda i diego13 i dociekliwy19.

Jestem.
PS. Bez nazwisk!!!
Nie żałuj. To najlepsze forum językowe. Chwilowo się ten Admin zapędził i wywalił najlepszych z forum. On jeszcze błądzi, jak każdy facet w jego wieku.
Rozumiem, ze hammel to dawny fg i bongo?
załuje pod względem technicznym,ja chce tylko usunąć dwa wpisy,czy to tak dużo?
Cytat: Tamod
Cytat: hammel
XXX na pewno wywalił Tamoda i diego13 i dociekliwy19.

Jestem.
PS. Bez nazwisk!!!
Hey, skoro dostaję nazwisko, to ten "nadawca" jest sam sobie winny. Jestem także za anonimowością, ale, skoro on taki naiwny, to co ja mu mogę za to. Nigdy nie wiedziałem, że jakiś Karpiński istnieje tutaj, pomimo tego, że kilku o takim nazwisku znam. Fajne chłopaki! A kto to jest TEN Karpiński? Nie znam. Każdy do mnie może napisać, że jest Karpiński. A kto to? Czort wie! Tu był zawsze LUKAR. A to może być wszystko. On pewnie też ma 18 lat. C'nie?
(ja prywatnej informacji od nikogo nie zamawiałem - dla mnie to jest SPAM, jak dla ciebie "blokada przyjmowania wiadomości" . jak się koń nie chce uczyć, to nauczy go życie - tu jestem bezwzględny).
Tak między nami, to winne było to twoje "kwaśne piwo". Buahahahaa!
edytowany przez hammel: 23 lis 2010
Cytat: dociekliwy19
Rozumiem, ze hammel to dawny fg i bongo?

ein Hammel wurde geopfert, um den Admin zu besänftigen
oder
jetzt wird bb/fg so brav wie ein Hammel
Hammel Gottes!
Cytat: hammel
Hammel Gottes!

kann auch sein :)
Cytat: Tamod
jetzt wird bb/fg so brav wie ein Hammel

Oder es werden ihm die Hammelbeine langgezogen....
edytowany przez white-apple: 23 lis 2010
Cytat: dociekliwy19
Rozumiem, ze hammel to dawny fg i bongo?
Fuzzi, als ein bekanntes CKM solltest du endlich kapieren - SIE SIND TOT!
(das Christkind kommt bald!)
edytowany przez hammel: 23 lis 2010
Cytat: white-apple
Cytat: Tamod
jetzt wird bb/fg so brav wie ein Hammel

Oder es werden ihm die Hammelbeine langgezogen....
auaaa! Bitte nicht ziehen!
Cytat: hammel
Cytat: dociekliwy19
Rozumiem, ze hammel to dawny fg i bongo?
Fuzzi, als ein bekanntes CKM solltest du endlich kapieren - SIE SIND TOT!
(das Christkind kommt bald!)

Sei ruhig, sonst verpetze ich dich beim Admin!
Tue es Babe, u can it! Das schönste dabei ist, der Luk hat keine Ahnung von Nemazki-Schprak. Und der Hammel kann von jetzt an kein Wort Polzki. Es wird spannend, ob unser Hammel bis zu Ostern lebt. Piwo heisst Bier! Wieviel "Glucks" hat eine Flasche Schnaps? 23!
Gleich kommt unsere Dolmetscherin und übersetzt dein Geschwafel ins Polnische. Dann landet der Text sofort in der Mail-Box von Lukar!
Mach doch, dociek! Ihm ist des wurscht, hast du des noch nicht merka kenna? Puzze mal den Stall vom Auggias. Du bist doch der Herkules. Wir brauchen aktive Forummitglieder und keine Mamseln. Mit Glieder oder ohne Glieder, aber aktive. Somit wirst du genug zum Doa hau! Und bischt endlich ausgelastet.
Das habe ich immer beahuptet. Polnische Sprache ist grundsätzlich neme notwendig. Das kapiert sowieso keine Sau nicht. Ansonsten ist der Text prinzipiell ok. Wie geht es um Deutschland ist nicht so gut. Und die Sätze mit dass haben das Verb immmer am Ende des Satzes.
chyba mam dosyc na jskis czas polskich for cyrk niesamowity
DLACZEGO NIE MOGE WYSYLLAC PRYWATNYCH WIADOMOSCI CHCE TO NATYCHMIAST WIEDZIEC JA NIE PRZEKLINALAM TROCHE PO NIEMIECKU
Ihr seid einfach langweilig, humorlos und eine Pennerbande. es ist doch wurscht, ob man Nachrichten verschickt. Was gibt es hier zu berichten. Privat? Keinen Menschen interessiert sowas. Dazu ist das Forum da, ihr Gänslein!
danke:)
Hey, da bist du lolalola besonders talentiert. Und was hast du verstanden, von dem hirnlosen Gequatsche?
hammel=bongo=forumgeist dostałeś wyraźny sygnał zrób z tym coś. Osobiście bardzo się cieszę z tego powodu.
Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna

 »

Pomoc językowa