Mokotow=forum_germanin - uwaga na tego psychopatę

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
Mój poprzedni wpis pod tym samym tytułem został usunięty, co dowodzi jedynie, że trafił w sedno sprawy. Lukar: usuwając ten wpis, stawiasz się po niewłaściwej stronie... na pewno nie po stronie prawdy. Chyba nie chcesz, aby w formule równania (w tytule tego wątka) pojawił się twój nick? Jeżeli Mokotowa zdenerwował mój wpis, to niech stanie do debaty i przedstawi swoje argumenty. Obawiam się jednak, że nie ma zbyt wiele do powiedzenia i działa tak jak u siebie: kasując lub wymuszając kasowanie niewygodnych dla siebie tekstów. Jakże typowe zachowanie dla psychopatów...

Oto tekst, który został usunięty:

Do stworzenia tego wątku skłonił mnie wpis szanownego Mokotowa na jego niebieskim forum, w którym nawiązuje on do mojej skromnej osoby. W jednym z wątków odpisał on niejakiej Noelle oraz chyba tej samej osobie o nicku Noelka następująco:

Cytat: Mokotow
Alle, die sich hinter TopBolek und seinen vielen weiteren Nicks verbergen, werden gesperrt. Dieses Spielchen (Nick sperren) machen wir so lange, bis mir der Kragen platzt und ich die GPRS-IP sperre. Du hast doch eine Spielwiese: Geh doch "rüber"... oder schämst du dich? Dein letzter Angriff ging ja in die Hose.

Ten wpis ujawnia psychopatyczną mentalność Mokotowa, który zbanuje każdego, kto choćby minimalnie budzi podejrzenie, że może mieć związek ze mną. Gdybym nawet to ja właśnie ukrywał się pod nickami Noelle i innych, to bardzo proszę podać powód zbanowania. W żadnym wpisie Noelle i innych osób (które mi Moko przypisuje) nie miało miejsca naruszenie regulaminu forum.

Ten wpis Mokotowa wywołał u mnie salwę śmiechu, bo Mokotow wyraźnie uległ alergii, która nazywa się Topbolek. Wyobrażam sobie, że Moko nie może spać z mojego powodu, wszędzie mnie widzi i wali na oślep, byle tylko nie musieć konfrontować swojego niemieckiego z moim, bo na tym polu wychodzi na wyraz mizernie.

Mokotow padł już na wielu forach językowych: poległ na DEPie, poległ również tutaj. Teraz ma swojego g-ermanina, na którym wycina wszystkich, których się boi. Taka postawa Mokotowa jako moderatora forum kompletnie go kompromituje i podkreśla merytoryczną tandetę, które to forum oferuje. No cóż... każde forum ma takiego moderatora, na jakiego sobie zasługuje. Widać to dobitnie na g-ermaninie. Szanujące się osoby powinny je omijać szerokim łukiem.

Na zakończenie jakże prawdziwy cytat...

Cytat: zochama
fg=Moko, odczep się i siedź w twojej niebieskiej piaskownicy i pilnuj blokowania ludzi
Uważam, że tematy, jak ten, czyli osobno wstawione, powinny zostać przynajmniej przez tydzień. Nie dotyczą one żadnego "potrzebującego" pomocy. Lukar, jeżeli już wywalasz wpisy innych, to proszę, zwróć także uwagę na brak zachowania ze strony postowiczów typu fiki05. Taki jeż ma prawo pyskować i jeszcze będzie hołubiony przez ciebie?
Tolerujesz 4711 - a przecież to śmierdzi z daleka za Akonem. Tolerujesz anti-cham i całe grono Post-Mokowiczów, którzy zamiast udzielać odpowiedzi na topiki, dyskutują o zochama.
Kto to w ogóle jest zochama? On nie szuka pomocy.
Wszyscy pieprzą tylko o tym, kto, jaki jest. A nikt nie pracuje, jedynie marudzi.
Lukar! Puknij się wreszcie i powiedz lepiej, o co ciebie się rozchodzi, jak do ciebie rozmawiamy?
Moko Noelle to ja Diego8 i nikt poza tym biedny boleczek dostaje po glowie niewinnie a ja moka zdenerwowalam
zosiu jak z toba rozmawiamy bylo by lepiej
Jak tak dalej pójdzie, to Moko w swoim Pol-Potowskim szale nagle nam wyłączy słońce na nieboskłonie.
Cytat: zochama
Jak tak dalej pójdzie, to Moko w swoim Pol-Potowskim szale nagle nam wyłączy słońce na nieboskłonie.

jakby mogl to zrobic to na pewno
@TopBolek: Tak czułam, że to ty jesteś Herbert. :>
edytowany przez white-apple: 02 mar 2011
@Diego: noelle/noelka używała polskich znaków, interpunkcji i umiała się wysłowić po polsku. Słowem - nie wierzę, że to ty.
Cytat: white-apple
@TopBolek: Tak czułam, że to ty jesteś Herbert. :>

Ja??? Po zapachu mnie rozpoznałaś :-) ? Ale czy to ważne? Być może ważniejsze jest pytanie, w którym miejscu Herbert złamał regulamin g-ermanina i za co go zbanowano. Ja takiego miejsca w jego wpisach nie znalazłem - Herbert był w każdej sytuacji wręcz do bólu grzeczny. Jedyny argument wypowiedział Mokotow: Herbert odważył się zakwestionować tłumaczenie kogoś tam i zostało to potraktowane jako Majestätsbeleidigung. Wystarczający argument na to, aby uznać Mokotowa za k...tyna, którym w istocie jest.
@TopBolek: Zgodzę się, że byłeś grzeczny i rzeczowy.
@Akon:
1. Nie wtryniaj się jak to robisz zawsze.
2. Dlaczego miałabym się komukolwiek podlizywać? Skończ te swoje głupie domysły.
3. Alpagę to chyba z mlekiem matki wyssałeś, bo ciągle o niej nawijasz.
Cytat: white-apple
@TopBolek: Zgodzę się, że byłeś grzeczny i rzeczowy.

No dobra... ale co z tego wynika? Może zastanów się nad tym, dlaczego Moko zbanował grzecznego i rzeczowego forumowicza? Nawet, jeżeli sądził, że to ja, to Herbert nie dał mu powodu do takiego irracjonalnego zachowania. Jedynie alergia na moim punkcie, chęć zemsty za doprowadzenie przeze mnie do serii jego porażek językowych na niniejszym forum i strach przed konfrontacją merytoryczną są przyczyną jego nieustannej psychozy.

PS. Bawi mnie to, że za wszelką cenę chcesz utrwalić domysł, że Herbert to ja. No cóż, jeżeli pomaga Ci to w myśleniu, to niech tak będzie :-). Mi tam to nie przeszkadza.
Nie zaprzeczyłeś, więc uznałam, że to ty. Nieważne.
Też nie rozumiem czemu zbanowano Herberta i chętnie bym się dowiedziała. Ciebie jako Bolka na fg nie zauważyłam.
Cytat: TopBolek
Mój poprzedni wpis pod tym samym tytułem został usunięty, co dowodzi jedynie, że trafił w sedno sprawy. Lukar: usuwając ten wpis, stawiasz się po niewłaściwej stronie... na pewno nie po stronie prawdy. Chyba nie chcesz, aby w formule równania (w tytule tego wątka) pojawił się twój nick? Jeżeli Mokotowa zdenerwował mój wpis, to niech stanie do debaty i przedstawi swoje argumenty. Obawiam się jednak, że nie ma zbyt wiele do powiedzenia i działa tak jak u siebie: kasując lub wymuszając kasowanie niewygodnych dla siebie tekstów. Jakże typowe zachowanie dla psychopatów...

wpisy takie jak ten usuwam bo to forum nie będzie miejscem gdzie omawia się dyskusje i działania w innym miejscu internetu - załóż taki sam temat na forum o którym piszesz i tam prowadź dyskusję... ten temat nie dotyczy forum niemiecki.ang.pl i stąd nie ma potrzeby żeby tutaj wisiał i generował pyskówki
Lukar, nie zagaduj. Wiesz doskonale, jak było z tym nowym i twoim forum. Wiesz doskonale, że Moko zniewalał twoje forum prawie tym samym, co robi na innym. Wiesz dobrze, że z powodu takich, czy innych zagrywak zawsze fronty były napięte. Wiesz dobrze, że Moko się nadął i sobie poszedł z własnej, nieprzymuszonej woli.
I wszystko byłoby w porządku. Ale...
Moko teraz nas...rywa z daleka w tutejsze forum. Jakby mu zależało o udzielaniu się tutaj. On tylko paskudzi i nic więcej. Sto razy pisałem do niego: udzielaj się sensownie, bo nikt ciebie nie wyganiał, ale nie paskudź. Nie pomaga u tej przekupy. My, jako jeszcze nie obrażeni i nie mający zamiaru od ciebie, Lukar, odejść, staramy się bronić przed tymi pieniaczami typu Moko, forum_spamanin, Japa, anti-cham i inni im podobni żebracy. A ty jeszcze podcinasz nam nogi.
Twoje wyjaśnienie powodu usuwania naszych wpisów jest dla mnie enigmatyczne. Gdy pomyślę, że ci niebiescy do naszych forumowiczów podsyłają fotki z wbitym nożem w plecy, to gniją mi kartofle w piwnicy z powodu takich reakcjonistów.
A, ty, Lukar jeszcze jesteś przeciwko nam.
Masz osobliwe spojrzenie na fairness (angielski!) i przyzwoitość.
Takie jest moje zdanie na temat twoich "usuwanek".
chwila moment, ja przeciwko komu? jak podcinam nogi? pozwalając na kolejne pyskówki i przepychanie się i opowiadanie jak co kto i kiedy zrobil na innym forum?
Lukar, masz osobliwe podejście do tego, co robią Twoi forumowicze na Twoim forum. Ja się z tym forum identyfikuję i jeżeli jakiś prostak próbuje mnie uderzyć w innym miejscu Internetu, to jest to tak, jakby uderzał w to forum. A ponieważ ten prostak pojawia się również tutaj, to jest chyba oczywiste, że należy naszych forumowiczów przed nim ostrzec. I to właśnie uczyniłem. Nie zapominaj przy tym, że osoby przed którymi ostrzegam, nadużywają Twojej gościnności na tym forum, bo dyskredytują je poprzez rozliczne prowokacje wobec innych tutejszych forumowiczów. Jest to w moim przekonaniu wyjątkowy przejaw chamstwa! Wypadałoby, abyś pokazał właśnie takim ludziom jak Moko lub Japa, że są tutaj mile widzianymi gości, ale muszą spełnić pewne warunki. Gdyby ktokolwiek z nas na g-ermaninie pozwoliłby sobie na sugerowanie tamtejszym forumowiczom korzystanie z Twojego forum, to zostałby natychmiast i dożywotnio zbanowany. Tymczasem zarówno Moko jak i Japa pozwalają sobie na to bezkarnie tutaj. I co ty na to? Co odpowiesz swoim forumowiczom, którzy to przecież widzą? Dla mnie jest to przejaw niedojrzałości i niezrozumienia przez Ciebie, czym jest społeczność internetowa.
TopBolek, nie wiem czy śledziłeś podobną dyskusję parę tygodni temu - moje stanowisko jest jasne - jeśli ktoś nie pomaga a jest po to żeby siać zamęt albo podkradać użytkowników to wylatuje - wszystkie takie wpisy zgłoszone albo przeze mnie znalezione są usuwane
Cytat: Lukar
TopBolek, nie wiem czy śledziłeś podobną dyskusję parę tygodni temu - moje stanowisko jest jasne - jeśli ktoś nie pomaga a jest po to żeby siać zamęt albo podkradać użytkowników to wylatuje - wszystkie takie wpisy zgłoszone albo przeze mnie znalezione są usuwane

Jeżeli to prawda, to Moko=forum_spamanin i Japa już powinni dawno wylecieć. Dlaczego się to nie stało?
Cytat: Lukar
chwila moment, ja przeciwko komu? jak podcinam nogi? pozwalając na kolejne pyskówki i przepychanie się i opowiadanie jak co kto i kiedy zrobil na innym forum?
Lukar, uważam, że te "pyskówki" spowodują złagodzenie sytuacji, albowiem, wielu jest niezadowolonych i nie ma jak się wygadać, bo jest usuwane. Uważam, że to samoobrona i sprawa się złagodzi sama.
W zw. z tym, że temat jest zalożony osobno, nie szkodzimy innym "szukającym pomocy". Oni jeszcze się na tym nie znają. Oni są zajęci odrobieniem za nich lekcji na jutro (sorry, za wycieczkę...).
Pozytywne przy tym: masz teraz wielu obserwatorów, którzy na razie siedzą cicho pod krzakiem i czytają pilnie, co my wypisujemy. I myślą też w swoich łebkach: co jest dobre: tutaj, czy lepiej do "zamordysty" Pol Pota. Akona to już dawno ręka świerzbi, żeby coś wpisać... :-))
Takie dyskusje tylko zwabiają klientelę, z której ty żyjesz.
Ale, to tylko dygresyjka.
sprawdz ostatnie wpisy tych userów - sensowne są z polowy lutego i te zostały, od tego czasu pisali wielokrotnie ale wszystko zostało skasowane
Lukar, teraz nie łapię, o co ci chodzi. Sorry, za wysokie dla mnie.
Cytat: Lukar
sprawdz ostatnie wpisy tych userów - sensowne są z polowy lutego i te zostały, od tego czasu pisali wielokrotnie ale wszystko zostało skasowane

Jeszcze niedawno w swoich profilach nawoływali do zignorowania tego forum, wielokrotnie nie chcieli tutaj udzielać pomocy, tylko zapraszali na g_ermanina. Już to się kwalifikuje do zbanowania a nie tylko do usuwania wpisów. Ja jestem gotów do konfrontacji na polu znajomości języka niemieckiego, ale to, co widzę tutaj w wykonaniu Moko i Japa budzi mój sprzeciw. Jestem jak najdalej od "pyskówek" i jeżeli inicjuję taki wątek, jak niniejszy, to oznacza to, że "przegięli pałę".
TopBolek - fakt, teraz ich profile są czyste, może mam za dobre serce że od razu "nie wale w pysk" i nie banuję ale daję szansę na poprawę ;-)
Cytat: Lukar
TopBolek - fakt, teraz ich profile są czyste, może mam za dobre serce że od razu "nie wale w pysk" i nie banuję ale daję szansę na poprawę ;-)

I to wcale nie jest zła postawa, bo przynajmniej odróżnia Ciebie od kogoś tak prymitywnego w zarządzaniu społecznością forum, jak Mokotow. Ban jest rzeczą ostateczną i powinien być poprzedzony ostrzeżeniami, publikowanymi w przestrzeni forum (a nie prywatnie). Pozostawmy może sprawę w tym stadium, w jakim jest teraz, ale nie ignoruj proszę faktów agresji i prowokacji, które wyrażają forumowicze przeciwko innym forumowiczom tego forum nawet wtedy, kiedy dzieje się to w innym miejscu Internetu. Odległość pomiędzy takimi miejscami to zwykle zaledwie jedno kliknięcie...
Cytat: Lukar
TopBolek - fakt, teraz ich profile są czyste, może mam za dobre serce że od razu "nie wale w pysk" i nie banuję ale daję szansę na poprawę ;-)

Lukar popraw sie sam najpierw i wywal moko a potem rozmawiaj z innymi moze sie jeszcze tu pokaza
Jak to dobrze, że dieguwa ma tylko w środę dostęp do internetu. Huch!
Cytat: zochama
Jak to dobrze, że dieguwa ma tylko w środę dostęp do internetu. Huch!

Ich bin ganz deiner Meinung.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa