praca w niemczech!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej byl ktos w pracy w niemczech przez firme karls?
zuza - 2[tel]:26 cytuj:

witam co do firmy KARLS koło ROSTOKU nie jest tak różowo jak się reklamują byłam tam w tym roku truskawki były przez tydzień a potem biegaliśmy po polu po 4 godz i uzbieraliśmu 2 skrzynki aż 8 kg to sobie przeliczcie ile zarobiliśmy albo chodziliśmy zbierać szrot tylko dla ukraińców były dobre pola przez miesiąc zarobiłam aż500 euro potem kąpaliśmy się w zimnej wodzie państwo z POŁCZYNA ZDRÓJ tylko przez tel byli mili ale na miejscu było już inaczej liczy się tylko truskawka a zbieracz nie ,tam tylko mogą zarobić CHAPACZE któży przy wadze nie są kontrolowani i walą do szalek szrot codziennie obiecywano nam że jedziemy na dobre pole Naprawdę nie polecam!!!
mała - 2[tel]:21 cytuj:

Witam. Ja też byłam na tej plantacji- nie jest lekko pracuje sie w deszczu a nawet buży. Długie kolejki do prysznicu -szok. pracuje sie niby do określonego czasu ale jak jest zapotrzebowanie to do bólu i nie ma zmiłuj sie. Teraz nie określili czasu pobytu, trzeba siedzieć tam aż skończą sie truskawki a ludzie są już zmęczeni i nie chca ich pószczać. Zarobić sie da- sama byłam chapaczką ale nieżle się namęczłam. A jeżeli jesteśmy podwładni dla polaka za granicą to już sami powinniście sie domyśleć jak jest....
to pisze Pani ze jest nie zakolorowo i lepiej sie nie porywac do nich?a niema Pani jakis sprawdzonych namiarów?dzieki za info
chodzi mi o to zeby byla praca i zeby dobrze zarobic!!!
Pani nic tu nie pisze- Pani ci jedynie podała (zacytowała innego forumowicza), że ktoś inny ma doświadczenia, które opublikował już w roku 2009. Ten ktoś to "mala". Dzisiaj mamy rok 2011 i latamy na księżyc. Czytałaś tylko o prysznicach?
http://www.karls.de/ausflugsziel-mit-erlebnis-in-norddeutschland/arbeiten-bei-karls/

na bazie 400 euro za miesiac, chyba nie mam nawet zadnego ubezpieczenia, n.p. jak masz powazny wypadek w czasie pracy, to do domu i rodzina niech sie troszczy o inwalide.
A macie jakies namiary na prace do niemiec lub holandii?;) plis
http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=pl
"Szukaj pracy" na zielonym tle. W górnym prawym rogu masz listę języków.
edytowany przez Setzeruber: 21 kwi 2011
Aby dostać dobrą prace trzeba mieć dobre wykształcenie.to wszystko co polecam!!
Aby dostać dobrą prace trzeba mieć dobre wykształcenie.to wszystko co polecam!!
The star is born.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia