firma teamworxx.com WSZYSTKO dla mnie zalatwila!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Musze polecic jedna firme --> www.teamworxx.com.
Zalatwila mi wszystko do studiow w Niemczech! Nie musialem ani razu jechac do Berlina tylko wypelnilem wszystko w polsce. Nie prawda ze musialem jakies pieniadze wplacac na konto zeby dostac Wize. Po prostu przyjechalem na egzamin DSH i po zdaniu czekal na mnie akademik, ubezpieczenie studenckie, wiza na 5 lat (!), Konto w banku, karta kredytowa z limitem 2000,- Euro (!!!). Oszczedzilem kupe szmalu bo nie musialem jezdzic i zaltwiac i dowiadywac sie w tym biurokratycznym panstwie.

Na pewno wydalbym wiecej jakbym sam to zalatwial. wejdzcie na strone i zemldujcie sie. Oni oddzwaniaja, i przy spoktkaniu mozecie wszystko wypelnic. Doradzili mi nawet kierunki!

WWW.TEAMWORXX.COM

Pozdrawiam
Andrzej
czesc
a ile musiales zaplacic za taka usluge?
zaplacilem 1400 zl. przyjechalem na dsh, zdalem i pozniej tylko z rzeczami do akademika przyjechalem.
no a reszte juz nie bylo problemu.
Tekst reklamowo-polecajacy jest niezly! Same superlatywy!
Zobacze te strone - ale wlasnie koncze studia w Niemczech, wiec juz nie skorzystam.
Jezeli to panstwo jest "tak biurokratyczne" to dlaczego tak koniecznie chcesz tam studiowac?
moja córka chce studiować w BRD , proszę o radę jaki kierunek wydaje się"przrszłościowy" Artur
[email]
Sanchoz brak mi slow.Wiesz o czym mowie.
witam wszystkich!

po moim poscie tutaj zasypaliscie mi moje GG.

Na poczatek: Nie wciagajcie mnie w jakies dziwne poglady na temat firm lub polecen. Ja nie pracuje w tej firmie!

Co do firmy to nadal istnieja i beda istniec. Rozmawialem z szefem o wlasnie takich ludziach jacy tutaj sa i dostalem odpowiedz, zw wlasnie tacy ludzie wydaja wiecej niz musza.

Firma istnieje w Berlinie i ma siedzibe w Szczecine na Aleji Piastow.
Do tej pory wspolpracowali tylko z firma ktora im udsotepniala pomieszczen poniewaz byl to interes sezonowy ale w tym semestrze bedzie zformowana spolka z.o.o w Polsce, GmbH w Niemczech i Ltd w UK (to do wzgledu robienia ludzi w balona). Pozatym przeczytajcie umowy ktore podpisujecie.
Co do zwracania pieniedzy to zwracaja pieniadze za niewykorzystany pakiet. A jak sie nie dostanie na studia ze wzgledu na srednia to mozna bez dodatkwoych kosztow skorzystac jeszcze raz za rok.

W moim przypadku byla to jeszcze mala firma (4 Pracownikow) ktora po prostu sie bardzo szybko rozwinela.
Ich strona jest do tej pory beznadziejna (sorry Panie Ristau) ale podobno juz jest nowa w robocie.
Maja wspolpraca z wieloma szkolami (!), profesorami oraz szkolami jezykowymi. Firma sie tak rozwinela z wejsciem do UE ze "niedlugo po prostu nie bedzie juz szans jako polski obywatel ominac teamworxx.com". (wypowiedz szefa Pana Ristaua).
Istnieja nawet w UK, W Chinach (!) oraz rosji. Przez caly czas rozbudowywuja wspolprace z roznymi institucjami oraz szkolami.

Naturalnie moze kazdy sobie poszukac w internecie wszystkie informacje i naturalnie moze kazdy sobie pojechac szukac i zalatwiac wszystkiego sam,
ale dla wszystkich tych ktorza nie maja nerwow na to lub ochoty lub chca to miec PEWNIE i za pierwszym razem zalatwione, korzystaja z teamworxx.com.

Ja mialem wybor albo zalatwic sam albo podac sie w ich rece. Szedlem na pewniaka i skorzystalem. Do tej pory mam kontakt z nimi, nawet jak opieka studencka sie skonczyla. Kazdy moze do nich zadzwonic i sie zapytac jak dzialaja.

Nie mam ochoty wysluchiwam jakis dziwnych pogladow na ten temat! Skorzystajcie lub nie. Ale nie placzcie jak bedziecie pokrzywdzeni przez biurokracje niemiecka.

To bylo moja ostatnia wypowiedz na temat teamworxx.com.

Pozdrawiam wszystkich i zycze szczesliwego Nowego Roku!
ja zdaje dsd czy musze miec dsh jesli chce studiowac w niemczech???

pozdr.
buehehe - kon by sie usmial sanchoz. ale to chyba dobrze ze wycofujesz sie z tej bardzo interesujacej rozmowy - lepiej pozno niz wcale, nie? ;pp p.s duzo Ci za to zaplacili? ;pp
@jojojo: bardzo mi przykro ze jestes tak zle nastawiony na zycie ale juz niestety tak jest. nie zmeinisz faktu ze ta firma potrafi to zalatwic wszystko. jak bys bvl fair w stosunku do samego siebie to bys przy nastepnej okazji poszedl i zobaczyl firme. maja biuro w pankow wiec s bahnem mozna dojechac. a pozatym nei wiem o co ci chodzi. ja skorzystalem z ich uslug i bardzo dobrze na tym wyszedlem. i tylko dlatego polecilem ich. jestes po prostu ten typ czlowieka ktoremu nic nie wychodzi i dlatego masz jakies depresje i wszedzie widzisz negatywne rzeczy. ale to nie moja sprawa.
Witam :D mam 17 lat i mam jeszcze 2 lata licemu przed soba ale juz sie zastanawiamy z moja dziewczyna czy mamy studiowac w niemczech czy tez nie :/ i tu jest wlasnie dylemat poniewasz nie zabardzo potrafie niemca czy stoi cosik na przeszkodzie ze moglbym studiowac wlasnie w niemczech ??? czy jezyk niemiecki trzeba znac perfekt czy tez tak aby rozumiec :> i wypowiadac sie jak nalezy ale bez jakis rewelacji ?? Ja chcem studiowac prawo a moja dziewczyna medycyne odp. prosze bo naprawde mamy duzo domyslenia i szukamy jakiegos racjonalnego wyjscia :D na lepsze zycie :P
z gory THX i pozdrowka :>
studia nie sa rozwiazaniem na lepsze zycie :-)
Przed paroma dnia trybunal konstytucji w Karlsruhe orzekl, ze ustawa zakazujaca krajom zwiazkowym (landom) pobierania oplat za studia jest niezgodna z konstytucja. Niektore z landow (w szczegolnosci te rzadzone przez chadecje) juz teraz maja gotowe plany na pobieranie oplat przed uniwersytety od studentow, inne zastanawiaja sie nad tym badz na na razie zdecydowaly sie nie wprowdzac takich zmian. W istniejacych juz planach figuruja kwoty ca. 5[tel]Euro/Semestr. Proponuje te "jaskolki przyszlosci" uwzglednic w planowaniu budgetu studiow w Niemczech w najblizszych latach. W kazdym razie dobrze o tym wiecej bo takie wiadomosci (jako sprawa polityki wewn. Niemiec) raczej nie beda podawane przez polskie media.
Mozna o tym przeczytac np. na stronach wiekszych niem. gazet; tzw. Studiengebühren.
czesc! tez chce skorzystacz tej firmy, tylko troszke sie boje studiowac tam... ty juz tam jetses? mozesz mi co nieco powiedizec jak ci sie tam zyje? ja chce studiowac sozialwissenschaft albo politologie... 3maj sie pozdrwiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa