rozmowy prez gg

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 93
ja tez chcialabym pogadac po niemiecku:( moj numerek 3655712 zagadujcie!
ja tez z checia pogadam.. pozdrowionka...:* nr [gg]
hallo! muechtest du mit mir reden?Ich liebie sprechen Deutsch.Ich lerne zirka5 Jahren.Mein gg Nummer ist 6837202
ich auch! ich auch! [gg] (uprzedzam że robie strasznie dużo błędów)
:)
mal gucken :>
Ello!! Ja też dołącze swój numerek za rok maturka a z niemcem tak sobie...jakm masz cierpliwość i chcesz mnie czegoś nauczyć od siebie to będe wdzięczna.
[gg]
Hallo Monka..ich bin Piotr und ich komme aus Polen. Ich gerne sprechen, denn ich lerne deutsch. Pozdrawiam. [gg]
Hallo ich bin auch Monika. Ich wohne in Polen . Schreibst du bitte mir unter der Nummer 5[tel]an (Telephon)
hallo
hallo
ich heisse Magda,bin ich aus Polen aber jetzt ich wohne in Schwerte bei Dortmund und hab ich hier ein Arbeit,aber in Polen ich habe noch Abendschule,und ich muss noch lehre deutsch aber das ist sehr schwer denn bin ich hier allein,darum ich brauche hilfe,wenn du hast zeit und lust du kannst schreiben,das ist meine nr 9245049
Liebe Grüsse
tak
siemanko morze mi pomorzesz?
ja tez z chęcią pogadam po niemiecku z kimś:) Jestem powiedzmy więcje niz początkujący... jakby co to mój [gg]
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu zdan z polskiego na jęz. niemiecki!Proszę o jak najszybszą odp.
odp.
ja też chętnie pogadam auf deutsch, studiuję germanistykę...[gg]
czesc! Kochana w ogole sie nie przejmuj mature zdasz nz 100 %. gorzej jest z dostaniem sie na wymarzone studia. Nie wiem czy zdajesz niemiecki pisemnie czy jak to teraz jest przy nowej maturze? masz jeszcze bardzo duzo czasu to po pierwsze po drugie grunt to spokoj. Musiszwylapac wszystkie slabe punkty i nad tym pracowac to na pewno przyniesie efekty. Poki co nie stresuj sie na zapas doswiadzczona kobieta ci to mowi. Przed toba bedzie wiele trudniejszych egzaminow wiec wyluzuj. Moj numer na gg to 5296958 zawsze pytaj to ci pomage i odpowiem na pytania tez sie kiedys tak balam pozdrawiam pa pa
tez chetnie pogdam w celu podniesienia swojego poziomu
Hello, Ich wohne in Poznan, ich auch spreche in Deutsch
Zamieszczę coś,może wrednego choć dla mnie ta osoba też była chamska. Pisownia oryginalna zachowana (+moje literówki).
3[tel](15:00)
boiisz sie
3[tel](15:00)
słaba jestes
Swaq (15:00)
?\
Swaq (15:00)
zawiesil mi sie komp
3[tel](15:00)
aha\\\
Swaq (15:00)
mozesz napisac
3[tel](15:00)
pogadasz\]\
Swaq (15:00)
znow
Swaq (15:01)
mam dzis 10 min...
3[tel](15:01)
to mam pisac
3[tel](15:01)
ok
Swaq (15:01)
slucha
Swaq (15:01)
m
3[tel](15:01)
wie ist dein beruf
3[tel](15:02)

Swaq (15:02)
deutsch
Swaq (15:02)
haha
Swaq (15:02)
ich habe noch keinen Bruf
3[tel](15:02)
nie wiesz oco chodzi
Swaq (15:02)

3[tel](15:02)
to co mówisz ze masz
3[tel](15:02)
ze konczysz studia
Swaq (15:03)
was soll das bedeuten?
Swaq (15:03)
koncze nie jest rowne ze skonczylam
Swaq (15:03)
jak nie masz sama pojecia co piszesz to nie pisz
3[tel](15:04)
nicht ich soll sprechen mit am besten
Swaq (15:04)
co
Swaq (15:04)
przerzuc sie na poczatkujacych
3[tel](15:04)
nie wiesz oco chpodzi
3[tel](15:04)
w pytaniu
Swaq (15:04)
jakiepytanie?
3[tel](15:04)
znam dokładnie
3[tel](15:04)
j niemienki
3[tel](15:04)
ty nie
Swaq (15:05)
sag mir was du wills
Swaq (15:05)
ud dann verpiss dich von meinem Computer
Swaq (15:05)
wenn dir etwas passt nicht
3[tel](15:05)
ich will lesen buch
Swaq (15:06)
hau ab kleine madchen
3[tel](15:06)
als computer
3[tel](15:06)
nein
3[tel](15:06)
gros
3[tel](15:06)
aufwiedersein
Swaq (15:06)
normalnie lol :lol: zamieszcze cie na forum
3[tel](15:07)
ok
Czy moze mi ktoś wytlumaczyć,ze odzywaja sie do mnie na gg jakies niewyzyte osoby chcace sobie ulzyc i wyzywac (nie znajac niemieckiego-po polsku)?? Wypisuje sie z bazy,bo to glupota!!
halo ich bin aga mieszkam w niemczech 5 miesiecy z checia poducze sie jezyka
JA tez chetnie z kims porozmawiam chce zdawac mature z niemca i mimo to ze jest on za rok to chcem sie troche podszkolic. Moje [gg]
Tak pogadajmy kiedys razem to moj nr [gg]
Jak mi sie nudzi prosze ze mna jest o czym gadac piszcie i piszcie bo sie nudze moj nr [gg]
Tez bardzo chetnie porozmawiam sobie z kims po niemiecku:) Jesli umiesz cos wiecej niz podstawy i tez chcesz sobie pocwiczyc, zeby nie zapomniec jezyka, kiedy go akurat nie stosujesz, to do mnie zagadaj;) Moje gg to:3784559
hej ! bardzo chetnie z tobą porozmawiam, mam nadzieje ze nie zrazi cie moj -mozna powiedziec podstawowy lub średni nawet poziom, musze sie doszkalac, a wydaje mi taki sposob za najbardziej odpowiedni !
pozdrawiam [gg]
na dann rede
dann redest du Scheiße
hast du beendet?
und was du kannst?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 93

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe