rozmowy prez gg

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 93
jesli chodzi o rozmowy po niemiecku to ja polecam chat na www.yahoo.de zabawa przednia :-))))
mieszkam tez w bremen, i chetnie pogadam
(aber nur wenn du lust hast)

Gruß
kalle
ja moge tez pogadac na zywca przez skypa
apczyna - nürnberg
albo icq 3[tel]
jak By ktoś miał ochotke to zapraszam :) :*

Gy Gy : 6525858
Lipa gadac z Polakiem po niemiecku, bo w ten sposob niczego sie raczej nie nauczysz, bo jak nie bedziesz wiedzial , jak wybrnac z jakiegos zdania, to zawsze mozna cos zastapic i wszystko jasne. Poza tym Polacy robia na ogol podobne bledy. Lepiej pogadac z samym Niemcem :)
Hallo!!! Ich heisse Karol. Ich wohne in Iława, ich bin 20 Jahre alt und ich möchte deutsch sprechen.
Dla tych, którym zależy na jakości polecam www.e-de.pl
Lektor tylko dla Ciebie. Sam korzystam i jest super. Błędem jest próba nauczenia się języka ludźmi, ktrórzy sami ledwie go znają,. Ja wybrałem fachowców z uczelni i jest git. Sam czuję efekty. Na własnej skórze a raczej w głowie. Lektorzy elastyczni i dostosowują się do Twoich potrzeb.
Polecam: www.e-de.pl
Hallo,ich mochte mit jemand,wer in Deutschland wohnt per gg sprechen :):) Das ist mei Nummer :5291398 Ich warte auf Jemand ;)
Hello !!! Ich heiße Sandra :) Ich spreche Deutsch, weil ich 6 Jahre lerne. Schreibe zu mir [gg] :-)
Herzliche Grüße =*
hello!! ich fahre zu Deutschland mit meine Vati am Sontag. Wir mussen kaufen die Auto.aber er not kannst sprechen auf deutsch. And ich kleine.Ihr kannst die Worter, welche mich help./ plis
Ich warte auf DICH!!!O zgrozo,co to za poziom na tych studiach???
19 bo to 1 rok ;) podszkoli sie dziewczyna badz zainteresowania zmieni ;)
HU SAHGDSAVBDXJKVDSB MN HJSDYDSFDHGDDBGVFH HJUHUJHUJHUJHYUHUJHUJHUHJUHUJHUHJ
cześć, mam na imię Paweł. chciałbym nauczyć się języka niemieckiego, ale nie jest to takie proste. Myślę że poprzez rozmowy nauka będzie łatwiejsza i szybciej przyswajalna. Jeśli masz trochę czasu dla mnie to możemy poklikać.
Potrzebuję kogoś kto by ze mną pogadał na gg po niemeicku, taka ogólna pomoc i wogóle. :) Moje [gg]
Hi,ich kann mit dir reden,aber das geht einfacher,wenn du on-line bist:)
Moje gadu:8830005
Jestem studentem filologii germańskiej. Moje [gg] . Zapraszam;)
Zapraszam do rozmów 7908872...
ja też chętnie porozmawiam po niemiecku. nr [gg]
Hallo Leute! Ich heisse Ana, studiere Germanistik und mochte meine Deutschkenntnisse verbessern. Ich wurde gern mit jemandem auf Deutsch sprechen. Hast du Lust, schreib mir! Meine Nummmer: 5439460.
chętnie pogadam po niemiecku: [gg]
chętnie pogadam po niemiecku : [gg]
Dalej uczysz sie jezyka niemieckiego ??
Też jestem chętna 5800968 ;)
polecam stronkę www.sharedtalk.com należy tylko się zalogować i można rozmawiac na czacie albo przez mikrofon z ludźmi z całego świata. ja tam poznałam wiele fajnych ludzi :):)
polecam stronkę www.sharedtalk.com należy tylko się zalogować i można rozmawiac na czacie albo przez mikrofon z ludźmi z całego świata. ja tam poznałam wiele fajnych ludzi :):)
Podbijam temat, za rok matura z niemieckiego, a u mnie z nim cienko :D Jak by ktoś był by w stanie mi pomóc, porozmawiać po niemiecku, co nieco wytłumaczyć, zapraszam pod numer [gg]
msn: [email]
icq: 432-565-067


Z góry dziękuję ;)


Pozdrawiam

M.
Cześć szukam kogoś do rozmowy po niemiecku żeby po prostu pod szlifować niemiecki :) Niekoniecznie musi być to osoba z polski, mile widziane osoby z zagranicy moje gg.: 13810365
skype.: bianka_nett
Servus! Ich möchte gern auf Deutsch sprechen. Ich heiße Damian und wohn in Lichtajny bei Olsztynek. Olsztynek liegt 30 km von Olsztyn. Mein Kontaktnummer ist 5838189 (Ubuntu - kadu/Windows - gg). Auf wiederhören!

"Der Kampf ums Dasein!"
Halo! Ich heisse Sebatsian und lerne Deutsch seit 9 Jahre. Ich werde gern mit jemandem Deutsch sprechen. Mein numer [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 93

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe