Au-Pair k/Hannoveru

Temat przeniesiony do archwium.
Hallo, szukam dla sympatycznej niemieckiej rodziny spod Hannoveru, zaangażowanej, miłej dziewczyny, która miałaby ochotę pomóc w opiece nad dwoma dziewczynkami (2 i 4).
Termin: lato'05 na rok
Polecam!!! Zainteresowanym udzielę wyczerpujących informacji.
Byłam Au-Pair u siostry w/w.
Kontakt: [email]
czesc... jeśli możesz to popatrz na poczte =) (awem7)
Hejka, cześć mam na imię Gosia i mm 20 lat. Bardzo zainteresowała mnie twoja oferta. Studiuje germanistykę w Polsce, więc z niemieckim nie mam żadnego problemu, a dzieci uwielbiam:)) Jak znajdziesz troszkę czasu, napisz proszę więcej informacji, czy oferta nadal aktualna, a jeżli tak to jak mogłabym załatwić formalności. Zresztą sama byłaś Au pair, więc na pewno wiesz czego chciałąbym się dowiedzieć:) Z góry dzięki za odpowiedż!!
Tak, to nadal aktualne. Chodzi o osobę, która ma na coś takiego naprawdę ochotę - otwarta, sympatyczna...
Jeśli masz jakiś pytania to je zadaj. Najchętniej mailem:-)
hi yana:* chcialabym sie dowiedziec wiecej informacji na temat twojej propozycji. mam 17 lat i interesowaby mnie wyjazd na okres wakacji. jesli nie ty to czy moze znasz jaka inna rodzine do ktorej mogla bym wyjechac?? prosze odpisz na moj adres :* byeeeee
Gosu ! jezeli jestes zainteresowana nadal wyjazdem to napisz pod muj email poszukuje bardzo pilnie [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa