gdzie jest Ezg???

Temat przeniesiony do archwium.
jesli gdzies jestes odezwij sie!!!!mam pytanko!
tutaj jestem!
slucham...
no nareszcie..poszukuje Cie:)pisales/as(przepraszam bardzo plci nie pamietam..ale chyba chlopiec prawda??:)) cos kiedys studiach w niemczech..mi chodzilo dokladiej o berlin i huboltda..pisales,las ze tam sa Twoi znajomi i wiecej cos mi powiesz za jakis czas,...ale sie nei doczekalam...wiec prosze jak bym mogla o mala albo gg albo cos mi tu napisz..ok??
no ja andal Cie szukam no!!!daj amila czy costam mi..plisss::)
hejka, niestety stracilem z ta osoba kontakt a druga dostala sie na inna uczelnie tez w berlinie i zrezygnowala z Humbolda takze odnosnie Humbolda nie jestem Ci w stanie pomoc. ktos sie podszyl nie jestem zalogowany
a ta osobo moze sie dostala na Fu w Berlinie???bo o tym tez inf poszukuje...bo chyba na Hu sie nie dostane:/
nie jest na TU i studiuje lingwistyke chociaz maja ich przeniesc na Humbold ale to przyszlosc. A co ty chcesz studiowac?
ja chcialabym ekonomie przedsiebiorstwa (vwl) studiowac na Hu alwe cos mi sie zadje ze sie nie dostane...wiec sprobuje na Viadrine,najwyzej pozniej sie przeniose na Hu jak to niby zaden problem.A znasz moze kogos z Viadriny??
no znam np siebie czemu masz sie nie dostac na Hum nie taki straszny jak go maluja zloz papiery, nie masz nic do stracenia, na viadrinie vwl wszyscy mowia ze jest ciezko ale poziom jest niezly zreszt jest na forum o tym pozdrawiam i do zobaczenia (w Berlinie albo Frankfurcie)
14 jest dzien otwarty na viadrinie
wiec jestes na Viadrinie...a ktory rok??i nie zamierzasz sie przenosic na inny uniwerek??na Hu biora pod uwage srednia ocen a moja nie jest za dobra wiec wiesz no a tam jest tylko 8%miejsc dla studentow zagranicznych..no a na Viadrinie az 45%dla samych Polakow. a Ty mieszkasz w Slubicach czy Frankfurcie??i co studiujesz??no i w jaki sposob mozemy sie spotkac np we Frankfurcie bo niebardzo rozumiem...hmmmm??....o drzwiach otwartych slyszalam ale nie wiem czy mam jechac bo i tak nic nowego sie chyba nie dowiem, przeciez wszystko jest w necie...no tylko zobacze uczelnie itd....no i jeszcze sie pochwale..dzisiaj sie dowiedzialam ze zdalam DSDII:)..aha,jescze jedno,na Viadrine byly egzaminy wstepne rok temu czy tam 2 a teraz jak czytalam na ich stronce to nic o tym nie widzialam. Nie ma ich juz??moze sie orientujesz??
1 nie nie zamierzam sie nigdzie przenosic 2 wszedzie biora srednia ocen 3 egzaminow juz nie ma i tylko obowiazywaly kierunek prawo 4 nie ma rowniez zagwarantowanych 45% dla polakow i nigdy nie bylo, bylo 30% ale po wejsciu do UE przyjmowani jestesmy na tych samych zasadach co wszyscy pozostali. nie wiem jaki jest limit dla obcokrajowcow 5 gratuluje zdania DSDII
(" sposob mozemy sie spotkac np we Frankfurcie bo niebardzo
>rozumiem...hmmmm??....j) ak sie dostaniesz do berlina albo na viadrine daj znac a napewno sie gzies dostaniesz
a to mnie zdziwiles ze nie 45% dla Polakow....a bylamm tego pewna ze gdzies ostatnio czytalam...hmm..no dzieki ze mnie z bledu wyprowadziles ale i tak mi sie zdaje ze na Viadrine jest latwiej no ale zobaczymy..no i nie ejstem taka pewna czy na Viadrine albo Hu sie na pewno dostane..ale jak tak to sie odezwe!!..oj juz mnie wszytko przytlacza...a najbardziej matura ustna z polaka.....:(ide sie troche pouczyc, papa
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa