Au Pair in Deutschland

Temat przeniesiony do archwium.
Leider werden unsere Beiträge ständig gelöscht, obwohl ähnliche Anzeigen stehen bleiben :-((

Falls jemand von Euch Lust hat, als Au Pair nach Deutschland zu kommen, wenn Ihr zwischen 18 und 24 jahre alt seid, dann meldet Euch bitte hier.
Hinterlasst Eure E - Mail - Adressen und ich melde mich dann bei Euch.
Die Vermittlung ist völlig kostenlos, da wir vonAu Pairs kein Geld nehmen.
Wir haben momentan viele suchende Gastfamilien, die gern ein polnisches Au Pair hätten.

Falls jemand von Euch weiß, warum unsere Beiträge ständig gelöscht werden, klärt mich bitte auf! Vielen Dank!
hi Hier bin wieder ich, ich will au pair aber bin erst 15. aber gibt`s keine Möglichkeit. z.B. für die Sommerferien oder so was? wenn du das nicht weißt bin ich ganz gut in Deutsch( 28 in Polen:D ) meine E-mail [email]
Hallo König,
ich habe Dir eine E - Mail geschrieben. Wäre nett, wenn Du mir antworten würdest!
hallo, ich moechte auch gerna ein Au Pair Maedchen bleiben! Meine adresse ist: [email]
Hast Du meine E - Mail bekommen?
Wäre schön, wenn Du Dich meldest!
napisz prosze kilka slow o sobie jezeli nadal masz ochote zostac Au pair. Szukam kogos kto sie zajmie kochanymi rozrabiakami od zaraz - ja spedzilam z nim 14 mies w Niemczech. Odezwij sie prosze na [email]
W tym roku tez zastanawiam sie nad takim wyjazdem, wiec prosze o inf. Moj e-mail : [email]
Z gory dzieki
Ich habe Dir eine E - Mail geschrieben, bitte antworte mir!
hejka tez sie zastanawialem nad tym moze ktos przesle wiecej informacji na adres [email] z gory serdeczne dzieki pozdro dla wszytskich
Ich habe Dir eine E - Mail geschickt :-))
hejka właśnie przeczytałam twój list,ja bardzo bym chcial wyjechac do Niemiec jako au-pairka.Jetsem szczera z poczuciem humowru,pracowita i odpowiedzialna dziewczyna.Jka mozesz to odpisz pozdrawiam papapp
AU PAIR? was ist das genau den ich habe dafon noch nie gehört
meine e-mail [email]
ich habe auch Interesse an Au-pair zu werden aber esrt im nächsten Jahr (nach Abitur).Hier ist meine Adresse: [email]
witam wszystkich!!
chcialabym pare slow powiedziec dziewczynka ktore chca jechac jako au par.
ja bylam rok temu au par !na moje szczescie mialam super rodzine i super malego daibelka(przez ktorego nei raz plakalam )hihihjest bardzo trudno na poczatku,al e nei zrazajcie sie bo naprawde warto !!!doswiadczenei zyciowe jakich malo!!mnostwo ludzi poznanych !!niezapomniane wspomnienia , nieziemskei znajomosci no i oczywiscie mozna liznac jezyka!!choc rok to i tak malo aby poznac doskonale ten zawily jezyk:)
moje kolezanki nie mialy tyle szczescia co ja ,mialy nie za fajne dzieci i rodziny ale suma sumarum ,na pozegnalnej imprezce wszystkie powiedzialy ze jakby mialy jeszce raz wybierac to zoastaly by jeszcze raz au-pair!!wiec pozdrawiam i w droge dziewczynki!!!!;)))
set
to jest dziewczyna ktora przez rok opiekuje sie malymi diablami niemieckimi ,wzamian dostaej kieszonkowe,nocleg ,szkole,ubezpieczenie i jedzonko nie mowiac juz o wspanalej szkole zycia i wspomnieniach :)
pozdrawiam
au-pair to rowniez chlopak:), bo sma nim bylem 3 miechy:P
hallo
poszukuje Au-pair dla zaprzyjaznionej rodziny w niemczech.Rodzina ta poszukuje Au-pair oa 01.01.2007.Jezeli jestes zaiteresowana to prosze o E-mail-a zwrotnego. Oto moj [email]
hej.szukam au pair dla 1,5 rocznego dziecka, miejsce pobytu Baden-Baden, nie pobieram oplat od operek,rodzinka rewelacyjna,jesli ktos ma ochote, prosze pisac na meila [email]
hejrnja wam opisze prawde o au pair w niemczech.rnbylam prawie rok.rnnie mieszkalam z rodzina tylko musialam wynajac sama i oplacic mieszkanie.rnpracowalam po 8-9 godzinrni nie doplacali mi nic tylko 200 eur na miesiac.rnjak bylam u nich w domu to mogla oczywiscie korzystac z lodowki, ktora byla zawsze pusta a chleb ktory mi zostawiali byl z plesnia!rnwracalam do mieszkania zmeczona i tak potwortnie padnieta ze ledwo szlam na wieczorowy kurs do 22rni znow rano na 9 do dzieciaka, ktory jak to zwykle bywa byl okropny i non stop ryczal.rnAu pair to wykorzystywanie ludzi!!!rnnikomu nie polecamrndla porownania, teraz opiekuje sie dziecmi bez umowy na dochodne na godziny i dostaje 7,5 eur za godzinernto w tygodniu mam wiecej niz jako au pair mialam w miesiacurnparanoja i parodia.rnNIe dajmy sie Polacy wykorzystywac.rnPowodzenia
JA TEZ MIALAM RODZINKE NIEZACIEKAWA; POPRZEDNIA AU-PAIR DOSTALA DEPRESJI;tylko takie myslenie jak Ty masz do niczego nie prowadzi, jak tam bylas i rodzinka Ci sie nie podobala, moglas ja zmienic, au pair to ciezki kawalek chleba ja wyyjechala nie znajac prawie jezyka, jezyk,,szafnelam,,bo chcialam,zalatwilam sobie pucki, dzieki czemu moglam oplacic lekcje u tluamczki, tez mi nikt nie pomagal, tylko nie biadolilam jak Ty,1 rok to dostatecznie dlugo zeby rozejrzec sie za innymi mozliwosciai a taka postawa pokazujesz, ze Polacyy daja sie wykorzystywac, ja sie mojej rodzince nie dalam zgermanizowac, dzieki temu mam respekt i szacunek, zawsze powtarzam, ze jestem Polka!!!!
i jeszcze jedno-przewaznie au pair, ktore byly przy mamusi i tatusiu, nie maja pojecia jak trudno jest samemu do czegos dojsc, liczac tylko na siebie,sa niezadowolone z wyjazdu
JA TEZ MIALAM RODZINKE NIEZACIEKAWA; POPRZEDNIA AU-PAIR DOSTALA DEPRESJI;tylko takie myslenie jak Ty masz do niczego nie prowadzi, jak tam bylas i rodzinka Ci sie nie podobala, moglas ja zmienic, au pair to ciezki kawalek chleba ja wyyjechala nie znajac prawie jezyka, jezyk,,szafnelam,,bo chcialam,zalatwilam sobie pucki, dzieki czemu moglam oplacic lekcje u tluamczki, tez mi nikt nie pomagal, tylko nie biadolilam jak Ty,1 rok to dostatecznie dlugo zeby rozejrzec sie za innymi mozliwosciai a taka postawa pokazujesz, ze Polacyy daja sie wykorzystywac, ja sie mojej rodzince nie dalam zgermanizowac, dzieki temu mam respekt i szacunek, zawsze powtarzam, ze jestem Polka!!!!
i jeszcze jedno-przewaznie au pair, ktore byly przy mamusi i tatusiu, nie maja pojecia jak trudno jest samemu do czegos dojsc, liczac tylko na siebie,sa niezadowolone z wyjazdu
hm....z jakiego biura warto jechac jako Au-pair?rnrnjakie biura polecacie?
napewno nie polecam Ci biura z Polski, stracisz mnostwo kasy, a gwarancji nie masz rzadnej, wejdz na portale niemieckie, jedne jakie biuro moge Ci odradzic jest Renate Föry, ktora jest jego wlascicielka w De, ale porazka, moja kumpele rodzinke wyrzucila, inna za jej posrednictwem dostala rodzine, w ktorej matka goszczaca byla alkoholiczka,zanim wyjedziesz zapoznaj sie co masz dokladnie robic...
Guten Tag
Wir sind eine Aupair Agentur aus Baden-baden
Wir suchen dringend Au-pairs, Kinderbetrerinnen ,weil viele Gastfamilie von verschidenen Stadten zu uns anwenden
wir werden froh von Ihnen zu horen ,Falls Sie Interresse haben ,schicken sie bitte uns Information uber sich
Ljudmila Mauch
Aupair Agency von Baden-Baden
www.aupairde.com
Guten Tag
Wir sind eine Aupair Agentur aus Baden-baden
Wir suchen dringend Au-pairs, Kinderbetrerinnen ,weil viele Gastfamilie von verschidenen Stadten zu uns anwenden
wir werden froh von Ihnen zu horen ,Falls Sie Interresse haben ,schicken sie bitte uns Information uber sich
Ljudmila Mauch
Aupair Agency von Baden-Baden
www.aupairde.com
aus Baden-Baden!!!!! hehe, a niemiecki na poziomie przedszkolaka! dziewczyny nie dajcie się nabrać!!!!!!!
jest ktos na forum z Ulm?
sluchajcie ja szukam zastepstwa do hamburga, z powodow rodzinnych niestety musze wyjechac przed zakonczeniem umowy, a nie chce rodzinki zostawiac na lodzie. jak ktos zainteresowany detalami (tu sie nie napracujecie;>) [email]
HAST DU LUST ALS AU-PAIR NACH DEUTSCHLAND ZU KOMMEN? ICH BIN EIN MADCHEN DAS SCHON TEIL IN DIESER PROGRAMM GENOMMEN HAT.WILLST DU EINE NETTE FAMILIE FINDEN? ICH GEBE MEIN GG NUMMER (ICH BIN SELBSTVERSTÄNDLICH EINE POLIN UND HELFE EUCH GERNE "ALLES KOSTENLOS"!!!!!UND SICHER!!!!SCHREIB AN MICH

HEJ!!! JESLI JEST WSORD WAS KTOS ZAINTERESOWANY WYJECHANIEM JAKO AU-PAIR DO NIEMIEC,TO MAM WSPANIALA AGENCJE,DLA TYCH KTORZY CHCA PRZEDE WSZYSTKIM WYJECHAC BEZPIECZNIE Z PELNYM UBEZPIECZNIEM ,SPRAWDZENIEM RODZINY,I DOBRYM WYNAGRODZENIEM+LEKCJE ,JA SAMA BYLAM NA AU-PAIR ,PISZCIE I PYTAJCIE!!!POZDRAWIAM,MACIE MOJ NUM GG.

GG :568 28 74 .
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe