NKJO UJ??

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś może z Was studiuje na Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie??Ja jestem tymi studiami zainteresowana,tyle,że jestem też obecnie na pierwszym roku chemii i zastanawiam się czy startując od nowego roku byłabym w stanie te dwie rzeczy pogodzić...Nie wiem jak dużo jest na takim kolegium zajęć-wie ktoś może coś na ten temat??No i czy bardzo trudno jest się dostać-dodam,że jestem mniej więcej na poziomie ZD,a więc niezbyt wysoko:)Z góry dzięki za wszelką pomoc:)
zajec jest malo, egzamin dosc ciezki, atmosfera nie za fajna... ale da sie na pewno pogodzic z chemia;)
napiszcie coś jeszcze, proszę...
ja też się wybieram na te studia...
jak wypada ich poziom w porównaniu do AP i UJ???
dużo stresu???
stresu nie jest za duzo, w porownaniu do uj i ap jest o wiele mniej zajec, duzo trzeba robic samemu, niby duzo czasu po zajeciach ale nie mozna go wykorzystac na nic innego tylko na nauke.. najgorzej ze samodzielna, a wiadomo ze czasem ciezko sie zmucic;) jezeli chodzi o egzaminy to w sesji zimowej jest fonetyka i sprachpraxis wiec nie za duzo, w letniej jest sprachpraxis landeskunde i psychologia, wiec jak sami widzicie nie za duzo;)
stresu nie jest za duzo, w porownaniu do uj i ap jest o wiele mniej zajec, duzo trzeba robic samemu, niby duzo czasu po zajeciach ale nie mozna go wykorzystac na nic innego tylko na nauke.. najgorzej ze samodzielna, a wiadomo ze czasem ciezko sie zmucic;) jezeli chodzi o egzaminy to w sesji zimowej jest fonetyka i sprachpraxis wiec nie za duzo, w letniej jest sprachpraxis landeskunde i psychologia, nie wiem jak bedzie teraz bgo troche sie program zmienia.
dostałam się :)
może napiszecie coś więcej o tych studiach :) bitte :)
w internecie jest bardzo mało informacji....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka