MUZYKA

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
Witam wszystkich,
zacytuję Wam fragment z pewnego wywiadu ze słynnym obecnie gitarzystą:
„...Nawet jeśli większość muzyków nie przejdzie do legendy, to jednak na co dzień każdemu z nich przyświeca idea, aby poprzez muzykę coś ludziom dawać, a nawet dosłownie - aby tchnąć w nich życie. Uważam, że z pewnością muzyka dodaje sił – ona może ludzi uzdrawiać i to zostało udowodnione! W końcu jest to jedyna broń, przy pomocy której muzyk podejmuje walkę z resztą świata. To jest właśnie muzyka! Przychodzi mi na myśl pewien koszmar z dzieciństwa, kiedy to we śnie broniłem się przed atakującymi mnie dzikimi psami. Jako broń miałem – nie uwierzysz – płytę The Rolling Stones “Out Of Our Heads”! Wszystko jedno, jak się to teraz interpretuje z psychologicznego punktu widzenia, jednak faktem jest, że muzyka, która wydaje się komuś tak krucha, w pewnych okolicznościach może stać się doskonałą bronią...”
A więc temat muzyki jest szalenie ciekawy, tak jak zresztą cała sztuka we wszystkich jej formach... :-) To jest też „język” którego trzeba się nauczyć, aby go zrozumieć :-)
ten hipermp3 nie wchodzi
US5 to najwieksza kupa jaka kiedykolwiek slyszalam,totalna tragedia-to przynajmniej moje zdanie nie wiem jak inni twierdza ale dla mnie to ostatnie dno
ehm jak tam wolisz Mandaryne to nie mój problem
wybacz ale nie zgadzmysię z tobą
Us5 to jest super zespół i nie lubimy jak ktoś go obraży a ty co pewnie jeszcze słuchasz disco polo
zgadzam się w 1000%. US5 fujjj
zgadzam się w 1000% z Eweliną. US5 fujjj
upss...
Hej!rnOstatno też próbowałm znalezc jakies bezpłatne strony do ściągania i mam taką jedna rosyjską www.grammy.ru/music/msearch.php tylko musisz wpisasć zespoł lub artyste i wyskoczy. Inna to www.portal24h.pl/mp3_za_darmo_darmowe.htm mam jeszcze kilka innych ale te są dość dobre i co najwazniejsze bezpłatne jeśli będziesz musiał wpisać jakieś chaslo pisz na [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa