Wiadomość dla blondyneczka pyta

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Miło, że napisałaś. Tak naprawdę cały czas się zastanawiam nad tym wyjazdem (może druga taka okazja się nie powtórzy), ale problem polega też na tym, że musiałabym jechać sama, a nie mam zielonego pojęcia gdzie będzie mozna tam poznać fajnych ludzi (chodzi mi o Polaków i obcokrajowców) albo czy można poznać kogoś tutaj na tej stronie kto też chciałby skorzystać z takiego wyjazdu. Chciałam zaznaczyć, że ta praca wykonywana będzie w dziale gdzie są sami Polacy, bo to oni są ściągani przez tą osobę, która zaproponowała m ten wyjazd. Mam do Ciebie wielką prośbę (jeżeli masz czas koło godziny 19,20) czy mogłabyś odezwać się na moje [gg] albo podać swój numer gg. Mam pare pytań, a widzę że ty jesteś zorientowana co do pracy w Niemczech.
Czekam na odpowiedź!
Pozdrawiam
Renia
hi reniu!
zostawilam ci wiadomosc na gg ,teraz masz wiec moj numer! postaram sie byc ok.19.20 na gg, mam nadzieje ,ze komputer bedzie wtedy wolny:-)
chetnie ci odpowiem,sama jade znowu za 10 dni do niemiec a juz troche tam mieszkalam wiec moge ci w roznych kwestiach doradzic!
pozdrawiam
Monika:-)

« 

Pomoc językowa