Do Administratora tego Forum

Temat przeniesiony do archwium.
Wydaje mi sie ze ta strona zostala powolana jako pomoc dydaktyczna dla wszystkich ktorzy chca i ucza sie j. niemieckiego. To co czyta sie w poscie „wredni i zazdrosni” nie ma nic wspolnego z nauka. To jest obraza ludzkosci.
Bardzo prosze o zablokowanie takim uzytkownikom dostepu do forum
Jeśli Mokotow nie wróci, to odejdą też wszyscy inni, jak sądzę po reakcjach. Ludzie, piszcie proszę w dziale "uwagi", może to coś da! Pozdrawiam.
Weronika, Roberciq, Karolina - gg nie działa :-( Powiedzcie coś!
U mnie też... Dosłownie się wściekam Schwesterchen
Żądamy powrotu Mokotowa! A raczej serdecznie Go prosimy o powrót!!!!!!!
Jedyne, co mi na myśl przychodzi, to Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisch... Wiesz, o co chodzi.
Oprócz tego, że głupieję i chyba nie orientuję się w tym, co piszę, to raczej nic nie wiem.
Obawiam się, że Mokotow nawet nie czytał naszych postów...
Natürlich kommt Mokotov zurück. Seiner Aktivität nach hat er nichts anderes zu tun, also wartet ab ...
widzisz, nie da sie zablokowac (prznajmniej tak mi sie wydaje) bo nie sa zalogowani.
zgadzam sie, to nic nie mialo wspolnego z pomoca dydaktyczna, tylko inni (chodzi mi o zalogowanych uzytkownikow) nie powinni byli prac w tym udzial,bo takie rzeczy zawsze koncza sie w taki sposob a niezalogowani wykorzystuja to tylko, zeby wywolac niezle zamieszanie.
na glupote nie ma rady!!!
forum bez mokotova ma slabe szanse. Dzieki niemu prezentowalo ono jakis poziom a teraz ............. ach wole nie konczyc.
ja, stimmt so was sollte man sofort löschen, ich frage mich nur wo steckt der Administrator!!!!!
Das frage ich mich auch ...... :-(
Cisza PO burzy... Zaopatrzenie piorunówi grzmotów się skończyło...
jestem przepraszam że tak późno ale ostatnio mam potwornie mało czasu

pierwsza rzecz to bardzo proszę nie wyciagać pochopnych wniosków i nie uważać, że jeśli jakiś wpis ewidentnie do usunięcia wisi mimo zgłoszenia do moderacji to znaczy że go opuscilem; ja mam tez inne obowiązki i nie zawsze jestem w stanie szybko reagować.

staram się przeczytać wspomniany wątek, jednakże w wielu przypadkach mój niemiecki nie jest na tyle dobry żebym całą wypowiedź w pełni zrozumiał (szczegolnie mowie o wpisach po 9 kwietnia)

ja jak najbardziej cenie otwartosc forum na różne poglądy i na pewno nie może być tak, że ktoś kto ma inne zdanie nie może tutaj nic napisać - w wielu przypadkach problemem nie jest inne zdanie ale dobór użytych słów (np. pisanie o niemcach "faszysci", wrzucanie ich do jednego worka, poglądy nazistowskie są absolutnie niedopuszczalne)

skontaktuje sie przez email z Mokotowem, ale tez bardzo prosze o Waszą pomoc w tym przypadku
Ale w jaki sposób my możemy pomóc?
Wszyscy próbują przekonać Mokotowa, ale on nie reaguje :-(
To forum bez niego na pewno nie będzie takie samo. Już od wczoraj dużo się zmieniło...
Taak Mokotow pewnie już nie czyta naszych postów i tu nie wchodzi przez tak inteligentnych ludzi(wszyscy wiedzą o kogo chodzi:/) nie odpisujmy już więcej na posty tego polaka.....
A ma ktoś do niego meila??Napiszcie mu, bo nie wiadomo czy on tu w ogóle już wchodzi:(
wyslalam meila ale nie wiem........zobaczymy moze z czasem wroci, dajmy mu troche odetchnac i przemyslec zobaczycie zateskni i zawita ponownie :D
"pierwsza rzecz to bardzo proszę nie wyciagać pochopnych wniosków i nie uważać, że jeśli jakiś wpis ewidentnie do usunięcia wisi mimo zgłoszenia do moderacji to znaczy że go opuscilem; ja mam tez inne obowiązki i nie zawsze jestem w stanie szybko reagować."

do Lukar - powołaj moderatorów do usuwania głupich postów - proste i skuteczne.
a ja sie pytam dlaczego administrator forum polsko-niemieckiego nie zna niemieckiego! to przeciez absurd!
tak wogóle mam pytanie, czy dla każdego forum jezykowego (ang,niem,wlos,hisz) jest oddzielny administrator czy wszystkim zajmuje sie tylko 1! osoba ? Jesli jest tak jak sie domyślam tłumaczyło by to powolny rozwój tego forum.

Czekam na odpowiedz od Lukara.
?
w tej chwili wszystko robie ja
Temat przeniesiony do archwium.