mentalnosc

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do pytanie do kobitek - co sadzicie o mentalnosci mlodych Niemcow? Czy ktoras z was byla badz jest w zwiazku z Niemcem?:) spotykam sie od jakiegos czasu z milym facetem, ale czasem robi tak dziwne rzeczy, ze ja juz sama nie wiem, czy to ze mna cos jest nie tak, czy po prostu wychodza w tym momencie roznice w mentalnosci ;)
Ja jestem z stalym zwiazku z Niemcem. On jest ze Wschodniego Berlina i dlatego rozumiemy sie bardzo dobrze. Na podstawie oserwacji i doswiadczen z przeszlosci moge powiedziec tylko, ze Niemcy z Zachodu i Niemcy ze Wschodu sa bardzo rozni. Inne wychowanie, inne doswiadczenia w zyciu. Ci ze Wschodu sa do nas bardzieh "podobi" niz ci z Zachodu i sadze, ze latwiej z nimi sie mentalnosciowo dopasawac. A skad jest ten Twoj chlopak? I co masz na mysli, ze on robi "dziwne rzeczy"? Pozdrowienia.
Witam:) Chlopak jest z Niemiec zachodnich. Mialabys moze ochote na rozmowe bardziej prywatna? dreczy mnie lekko kilka kwestii, a nie chcialabym az tak sie rozpisywac na ten temat na forum. Pozdrawiam serdecznie, [gg]
Ja mieszkam juz od paru miesiecy w poludniowych Niemczech, studiuje. Poznalam Niemca, ktorego wciaz probuje rozszyfrowac.. ale to nie jest takie latwe. Niby nas cos laczy a jednak widze pewne roznice. Czasami on zachowuje sie tak , ze nie potrafie go zrozumiec. Moze faktycznie chodzi o mentalnosc Niemcow zachodnich. Przede wszystkim czasami wydaje mi sie ze mysli tylko o sobie, a zaraz potem robi cos,co swiadczy o tym, ze bardzo mu na mnie zalezy.. czetnie poczytam co macie na ten temat do powiedzenia.

 »

Inne