Polen

Temat przeniesiony do archwium.
Marsz dla Życia i Rodziny jest odpowiedzią na wczorajszą Paradę Równości.
- Jestem tu po to, by przeciwstawić się wstrętnym pederastom - powiedział uczestniczący w marszu wicepremier Roman Giertych.

wikipedia: Określanie ogółu homoseksualistów mianem pederastów może być uważane za przejaw homofobii lub wynikać z braku wiedzy na temat znaczenia tego słowa.
toleruje homoseksualistow, ale ich nie akceptuje! Dla mnie jest to choroba i cos nie naturalnego!
Es ging hier - glaube ich - darum, daß Homos und Päderasten "zwei unterschiedliche Paar Schuhe" sind...
Ich finde nur, dass es krank ist, dass Leute für Ihre Orientation bestraft werden sollen.
"Ihre Orientation" -> es geht doch hier nicht um die Ausrichtung von Mokotow???

:-)))
Nein, du nicht
Du lebst mit deiner Katze wie unser Premier.
bist politisch korrekt.
"ZabOOlek 20 Maj 2007, 19:28 odpowiedz
toleruje homoseksualistow, ale ich nie akceptuje! Dla mnie jest to choroba i cos nie naturalnego!"


tak jak Ty nie wybierasz plci, tak homoseksualisci nie wybieraja swojej orientacji seksualnej.
Twierdzisz: "to choroba i cos nienaturalnego".

mam raka.
to tez choroba.
i rowniez cos nienaturalnego.
zaakceptujesz mnie?...

niemadre jest, co piszesz.
Aska! Chyba zdjesz sobie sprawe z tego, ze rak to choroba, ktora prowadzi w wiekszosci przypadkow do calkowitego wyniszczenia czlowieka i smierci. Widzialam na wlasne oczy jak rak w niecaly miesiac zabijal moich bliskich! Twoje porownanie jest smieszne. Homoseksualisci to tez ludzie i dlatego ich toleruje i nie zamierzam ich pozabijac! Niech sobie zyja. Ale dla mnie rodzina to matka, ojciec i dzieci i dlatego nigdy nie zaakceptuje ich niektorych potrzeb i zachowan!
wiecej sprytu.
porownanie do nowotwora bylo celowe.
Homoseksualizm to nie choroba.

pozdrawiam.
Witam Aska,
bardzo dobre porownanie.
Homoseksualizm...az smutno spojrzec, ze sa na ten temat dyskusje prowadzone. Kogo powinno jego ukierunkowanie seksualne interesowac, jezeli nie szkodzi innym? Wiecej tolerancji dla tego swiata.
cytuje:
"Wiecej tolerancji dla tego swiata".

...bo jestem podobnego zdania.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Brak wkładu własnego