Niemiecka Muzyka

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich, zna ktos moze jakies zespoly z kregu szeroko pojetego hardrocka ktore spiewaja po niemiecku, oczywiscie oprocz Rammsteina i Laibacha, z gory thnx za odp...
Chetnie Ci pomoge , ale mam pytanie czy ten hardrock to jest muzyka podobna do muzyki Rammsteina???
A to Laibach gra "hardrocka"? =] Rammstein też? =] Przynajmniej R+ jest już temu bliższy, jakkolwiek, ich muzykę samozwańczo określili "tanzmetalem".
Nie wiem, czego się spodziewasz pisząc "hardrock", mam nadzieję, że zainteresują Cię starzy, doskonale znani, choć od niedawna już nie istniejący Böhse Onkelz. Jeżeli to ten trop, podejrzewam, że na dłużej się w nich zagrzebiesz, jako, że to artyści płodni, z bogatą dyskografią :-]
hmm, przychodza mi na mysl -die aerzte- ale nie wiem czy to mozna nazwac porzadnym hard rockiem;)
lg
darf ich?
Rammstein
Oomph
L`ameimmortelle
i troche Christina Stürmer
Jak z takimi, hihi, hardrockami lecicie, to oczywiście - jak najbardziej Die Ärzte, Oomph!; przy L'âme Immortelle godnie może stanąć Lacrimosa =] Można pojechać po nurcie "Mittelalter": Subway to Sally, In Extremo (choć ci nie tylko po niemiecku, także starodawne języki), Tanzwut, Saltatio Mortis i wieeele innych.. Przy elektro Laibachu może też być np. Terminal Choice, Blutengel.. Można zaryzykować future-popowego Wolfsheima.. Och, jest taka masa cudnych niemieckich zespołów =] Rozpływając się nad nimi, zalałabym Wam forum ;P
Czy sama zainteresowana, która zadała swe pytanie wieki temu, wyniosła cokolwiek z udzielonych odpowiedzi?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa