Matura podstawowa 2011 od zera.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

chciałbym zadać konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Czy jest możliwe napisanie matury podstawowej 2011 na ocenę >85%, gdybyśmy zaczynali naukę od zera od dnia dzisiejszego ? Przypuśćmy, że mamy zajęcia w szkole (3 h tygodniowo) + 1,5 h szkolnego kółka maturalnego, a także poświęcamy na samodzielną naukę od 1-2 h dzień w dzień (w weekendy zwiększamy do 2-3 h), czyli poświęcimy gdzieś 400~450 h na przygotowania do matury.
Czy taki wynik jest możliwy do osiągnięcia przy takich nakładach pracy ?

pozdrawiam.
Nie jest możliwe.
...ale...nauka radziecka zna nie takie przypadki...
(moje zdanie: ktoś komu słoń nadepnął na ucho, nie nauczy się grać na żadnym instrumencie. Bez pracy nie ma kołacy.)
Konkretna odpowiedź: twoje pytanie jest absolutnie NIE konkretne. Bzdurne, albowiem nic o tobie nie wiadomo. Pytanie pomocnicze: znasz na pamięć pierwsze 30 linijek von der Glocke des Herrn Schillers?
Znasz historię o Dawidzie i Goliacie? Popatrz: ten mały go załatwił.
Więc nie teoretyzuj. Do odważnych świat należy. Patrz, ja umiem nagle zwei Sprachen auf jeden raz.
mam nadzieję, tylko że chociaż czytać umiesz i proste zdania układać, jeżeli tak to jest szansa zdać maturę, ale nie powiedziałbym, że powyżej 85 procent
Obudził się Murmeltier? Ja mam 96 procent i używam to do robienia nalewek. Po prostu pokładam Nadzieję w życie. Nadzieja ma 18 lat a żyto 40 Volt. Klara?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie