Zaproszenie na urodziny, imieniny oraz inne...selber machen

Temat przeniesiony do archwium.
Zapraszam wszystkich do zabawy.
Zadanie:
napisać zaproszenie na urodziny, imieniny, lub inną okoliczność(po niemiecku). Termin, miejsce zdarzenia i inne potrzebne rzeczy.

Konieczne jest zdobycie najpierw słownictwa (der Wortschatz).
Będzie to tak robione:
kolejne słowo musi zaczynać się od ostatniej litery słowa poprzedzającego. To słowo musi być także związane z treścią zaproszenia.
Przykład po polsku: Wrocław ---wycieczka ---Autobus. Jasne?
Wer macht mit?
Pierwsze słowo:
Einladung -
edytowany przez irkamozna: 14 gru 2011
Geburtstag :)
Einladung-Geburtstag- gutes Essen-....
Cytat: irkamozna
Einladung-Geburtstag- gutes Essen-....

Nachspeise
Einladung-Geburtstag- gutes Essen-Nachspeise - Event--- (ist zwar Englisch, aber heute oft benutzt)
Einladung-Geburtstag- gutes Essen- Nachspeise - Event - Termin
Einladung-Geburtstag-gutes Essen -Nachspeise-Event-Termin- Nette Atmosphäre
Einladung-Geburtstag-gutes Essen -Nachspeise-Event-Termin- Nette Atmosphäre - ein Geburtstagskuchen -
edytowany przez irkamozna: 03 sty 2012
Einladung-Geburtstag-gutes Essen -Nachspeise-Event-Termin- Nette Atmosphäre - ein Geburtstagskuchen - voller Bauch:)
koteczku, twoje debilne wpisy nas nie interesują tutaj. Najpierw poczytaj, o co tutaj chodzi...Na początku tematu jest taki dziwny, wyjaśniający wpis.
voller Bauch ;D
Widzę, że debilami w tym tygodniu to wysypało. Jestem jakimś magnesem na debilów? Cuś na to mi wychodzi. Pójdźcie wszystkie do stajenki...
Cytat: irkamozna
Widzę, że debilami w tym tygodniu to wysypało. Jestem jakimś magnesem na debilów? Cuś na to mi wychodzi. Pójdźcie wszystkie do stajenki...

W tym roku wyjątkowo obrodziło i zrobił się wysyp.
Temat przeniesiony do archwium.