Strona z filmami i serialami po niemiecku

Temat przeniesiony do archwium.
Dzisiaj chciałem się zarejestrować na https://bild.watchever.de/. Legalna stronka z filmami oraz z serialami. Nie ma problemu, chętnie będę płacić. Ale gdy przeszedłem do drugiego kroku, to otrzymałem komunikat "Leider ist es nicht möglich, sich aus diesem Land bei WATCHEVER anzumelden."

Poczułem się zdyskryminowany i obrażony. Człowiek chce wydać kasę, a nie może.

Znacie jakieś stronki na których nie ma dyskryminacji geograficznej? Może być płatna, może być nielegalna, wszystko jedno. Na youtube wcale tak dużo dobrych niemieckich filmów nie ma.
No, i co z tego?
Jak sierota w taniec, to orkiestra - stop!
podawanie warezów na stronie nie było by najmądrzejsze z mojej strony
Cytat: Mr_T
podawanie warezów na stronie nie było by najmądrzejsze z mojej strony
E, tam, Lukarowi się tu każde g..o podoba.
Jakieśtam wareniki od półpsychicznego łamańca, co jest od razu obrażony, zdyskryminowany i poniżony?
Ktoś zauważył, że podany link to nie warez tylko legalna strona?
Cytat: martinmischtk
Ktoś zauważył, że podany link to nie warez tylko legalna strona?
Boguś nic nie zauważa tutaj.
Do rzeczy. Czy wszystkie strony emitujące legalnie sygnał (płatne) w Niemczech ograniczają emisję tylko do terenu kraju i blokują gości spoza regionu? Pytanie brzmi, czy są jakieś wyjątki VOD.
Cytat: martinmischtk
Do rzeczy. Czy wszystkie strony emitujące legalnie sygnał (płatne) w Niemczech ograniczają emisję tylko do terenu kraju i blokują gości spoza regionu? Pytanie brzmi, czy są jakieś wyjątki VOD.
Toż to cycki i jajka opadają z rozpaczy. Jak nie masz 18 lat, to cię nigdzie nie wpuszczą VOD.
Kiedy ludzie zapytają mnie, czym jest polactwo, to im odpowiem, że polactwo widać na tym forum.
Cytat: martinmischtk
Kiedy ludzie zapytają mnie, czym jest polactwo, to im odpowiem, że polactwo widać na tym forum.
Podaj sibie do kompletu, jko dobry przykład twego polactwa, sralo-mondralo!
Zauważyłem Irkamozna, że jak cię dodam do listy zignorowanych, to robi się tu całkiem czysto. Przydatna funkcjonalność forum.
Cytat: martinmischtk
Zauważyłem Irkamozna, że jak cię dodam do listy zignorowanych, to robi się tu całkiem czysto. Przydatna funkcjonalność forum.
the_setzeruber nie powinien byc nigdy ignorowany. Jego musisz zachować. Resztę możesz ignorować. Ciebie też. Będziesz miał nareszcie czyste forum.
Cytat: martinmischtk
Ktoś zauważył, że podany link to nie warez tylko legalna strona?

napisałem, że mam to na warezach, a jak nie możesz oglądać, bo jest blokada na inne kraje, to powiem jedno: dupa z ciebie.
Poczytaj o zmianie proxy http://wtogramy.info/badylarz/?p=3420
jak jeszcze Mr_T dodasz do listy zignorowanych, to będzie jeszcze czyściej wyglądało. Ha!
to wtedy będzie pisał sam ze sobą :)))
Dzięki Mr_T za informację o tzw. proxy. Sprawdzę dzisiaj wieczorem, czy pomogło mi się zarejestrować. Nie obrażam się na dupę, bo się nie znam na technicznych aspektach.
nie obrażaj się "na dupę"
tylko bierz sie za nie :)
poczytaj o TOR'ze, to oczy zrobisz
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

germanistyka