Seriale niemieckie

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie! Jestem tutaj nowa ( tak po krótce : nazywam się Julia, mam 13 lat i uwielbiam język niemiecki, idę do gimnazjum dwujęzycznego z językiem niemieckim ( jako drugim nauczania) i ogółem to chyba jedyny przedmiot, którego nauka sprawia mi przyjemność :D ). Wszyscy zawsze mówili mi, że seriale po niemiecku to fajna sprawa - można dużo się nauczyć. W ten sposób znalazłam świetny, jak dla mnie serial Extr@ auf Deutsch. Jest on dla początkujących, chociaż co jeden odcinek - to nowe słówka. Ciekawy i dość łatwy, można się dużo nauczyć, dzięki prostym dialogom pasującym do danej sytuacji. Niestety ma on tylko trzynaście 24-minutowych odcinków, i... już go skończyłam :(. Czy znacie może jakieś inne fajne seriale do nauki języka niemieckiego, lub filmy? Najlepiej z NIEMIECKIMI napisami, gdyż w ten sposób łatwiej mi się uczyć ( jestem wzrokowcem ).

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi ;-).
Skoro chcesz się uczyć, to przy okazji ucz się także korzystania z forum. U nas jest taka dziurka "szukaj", która bardzo pomaga, bo temat jest stary, jak internet.

 »

Życie, praca, nauka