Ksiazki do nauki

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie !!

. Czy ktokolwiek z was spotkał sie z książkami dwujęzycznymi czyli jedna strona po niemiecku druga po angielsku/ po polsku . Kryminały fabularne historyczne ?

Mogą być np angielsko niemieckie. Były by nawet lepsze.

Spotkałam sie z takimi angielsko polskimi ale w tym wydawnictwie nie maja innych książek szukając w Google tez na nic konkretnego nie natrafiłam wiec może ktoś z was sie z takimi spotkał ?

Serdecznie dziękuje za pomoc.

Julka
jednego się nie nauczyło porządnie, a już chce dwa albo trzy na raz. Może jeszcze NAJlepszą szkołę do nauki?
nie znam. znam za to fajną stronkę do nauki http://mediathek.daserste.de/suche?searchText=yakari#/Yakari/Folge-80-Yakari-und-die-Riesenechse/Das-Erste/Video?documentId=23886724&topRessort=tv&bcastId=18966806. jest tam takie UT i włańcza się tym tłumaczenie. poza tym można poszukać i ściągnąć sobie z youtube. bajka, bo na tym się najszybciej uczy języka obcego.. ale jest przecież wiele filmów z tłumaczeniami.

chcesz tłumaczenia na polski, włącz sobie słownik.

no, ale jak tam kto woli..
@niuniel - nie ma najlepszej szkoły bo każdy ma własne subiektywne zdanie. A o co Ci chodzi z "jednego nie nauczyło sie porządnie"?

@gosia465 - bajki i yt mnie nie interesuje. Wole książki. Cóż wiec zostaje mi kupno niemieckich i bezpośrednie tłumaczenie :)
na wystawkach w Niemczech jest dużo i za darmo, sama mam ich sporo. tylko to mozolna praca, bo nie dość że trzeba tłumaczyć, to najlepiej i zapisać, brak dźwieku, ruchu co nie wbija sie tak szybko głowę. moim zdaniem to nie wypał, o wiele więcej i szybciej można się nauczyć na muzyce i filmach, czy bajkach. sprawdź sobie ile znasz zdań z takiej durnej bajki.. zawsze znajdzie się coś co się nie wie. a składnia jest bardzo prosta i przyjemna. jest wszystko w jednym. na tej stronie nie są tylko bajki. ja się najszybciej uczę na tym.. to nie znaczy że ty też. tytułów książek mogę ci ciekawych nawypisywać, ale moim zdaniem to mozolna praca.. i nie wiesz nawet co tracisz. do-bra-noc :)
Ale problem z bajkami jest taki, że one nudzą. Jak byłem dzieckiem bajki interesowały mnie, teraz celuję głównie w filmy.
o klemens :D

to ci przecie mówię że są też filmy np.
Deutsch mit Untertitel.. i nie wykluczaj youtube. to najlepsze źródło języka, jest wiele szajcu, dużo też dobrego. na tej stronce co podałam też są beżące filmy z tłumaczeniami. tak samo się można uczyć.

książki to niewypał, takie jest moje zdanie. ale jak kto tam woli.
Czy ktoś może polecić mi jakąś dobrą książkę z zakresu B2, tak żeby było dużo tekstów, tak żebym uczył się słówek z kontekstu, zadań, żeby było co powtarzać i przykładów zastosowania gramatyki. Wydawnictwo polskie lub niemieckie, to bez znaczenia. Duża liczba nagrań w zestawie na plus.
Chodzę narazie na kurs do połowy A2, miałem kontynuować i już zapłaciłem, więc przepisałem się na B1, przeskoczyłem jeden etap. Myślę, że kursy na poziomie B2 sobie odpuszczę bo to strata czasu. generalnie kursy w takiej formie jakiej są prowadzone to jakieś nieporozumienie. Liczę, że od C1 zacznie się coś sensownego dziać, uczestnicy będą mówić tak jak należy, poprawnie gramatycznie. Coś będą w ogóle mówić. Ale to przyszłość. Na chwilę obecną powoli rozglądam się już za książką i proszę o rady.
Ups, to nie mój temat. Ale na odpowiedź i tak czekam!
Steven King - The Green Mile
Es ist noch eindeutig zu früh für mich, deutsche Bücher zu lesen. Vor zwei Tagen wollte ich etwas neues probieren. Ich wollte ein Spiel an meinem PS3 auf Deutsch spielen, aber ich habe sehr wenig von den Briefen, die im ganzen Welt des Spieles liegen.

Pewnie popierdzielilem text. Generalnie, jest za wczesnie na czytanie ksiazek, granie w gry.
Eindeutig!
To wtedy to będzie dla ciebie też za trudne:

http://www.superkid.pl/niemiecki-dla-dzieci-online
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa