Książka do nauki niemieckiego.

Temat przeniesiony do archwium.
Kilka dni temu skończyłam przerabiać książkę Agnieszki Drummer ,,Niemiecki dla Ciebie''. No i co dalej? Umiem materiał zawartych w tej książce i dodatkowo trochę słówek. Chciałabym dalej uczyć się tego języka, ale nie mam pojęcia jaką zakupić książkę. Czy moglibyście mi coś polecić? Dodam, że sama się uczę, więc chciałabym, aby książka była napisana prostym i zrozumiałym językiem. Z góry dziękuję. :D
Nie ma żadnych książek. Zaoszczędziłaś dużo pieniędzy.
Ale chciałabym dalej uczyć się niemieckiego, więc może jakieś materiały z internetu. Czy moglibyście coś mi polecić. Z czego dalej się uczyliscie kiedy przerobiliscie książki z podstawowym materiałem.
Nie ma nic w internecie. Nie widzisz? To zobacz, że nie ma.
Nasza zakładka "Gramatyka" jest najlepsza.
https://vk.com/feed?section=search&q=%23buecher_DO tutaj są książki takie do czytania, umsonst. Można sobie czytać i spr np. w słowniku nie znane slówka. A co do nauki niemca konkretnie, hmm lepiej film i muza, zamiast książki. Grama jest tu w zakładce.
a, po kiego się tego niemca uczyć, skoro i tak nie ma materiałów do nauki? Niech się niemce uczą polskiego! Wredoty!
Ja jestem za, ale niemiec wątpie.
ja też jestem, żeby się polskiego uczył
Ale niemiec jest łatwiejszy, bo nie ma ogonków, itd.. ;p
i można się dowiedzieć jak np. ucho funkcjonuje, Wie funktioniert das Ohr? https://vk.com/deutschonline#/deutschonline?z=video2[tel]_17[tel]%2Fa50a7794fd55d34f7d -po niemiecku to brzmi troszkę prościej niż w polskim.
To wszystko nieprawda!
Tego nie ma wcale. Nie oszukuj. Nic nie ma.
Jak mówię, że nic nie ma, to nic nie ma. I nie ma!
Dziękuję bardzo Zaubertrick za podanie strony internetowej. :-) A ty niuniel powinieneś popracować na swoim zachowaniem wobec innych i swoim wielkim ego. To taka rada na koniec. ;)
Cytat: natalia125
Dziękuję bardzo Zaubertrick za podanie strony internetowej. :-) A ty niuniel powinieneś popracować na swoim zachowaniem wobec innych i swoim wielkim ego. To taka rada na koniec. ;)
O, jakim końcu mówisz? Zakop się pod ziemią na koniec i wyjdź za mąż, jak najszybciej.
Dziękuję, ale nie potrzebuję twoich ,,złotych" rad. :-)
Dziękuję, ale nie potrzebuję twoich ,,złotych" rad. :-)
Proszę!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa