ŁÓDŹ prywatne lekcje niemieckiego?

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos moze polecic dobrego,sprawdzonego nauczyciela niemieckiego w Łodzi,ktory udziela prywatnych lekcji za rozsądną cenę?moja nauczycielka po wakacjach nie będzie mogla mnie juz uczyc,a nie chcę przerywać nauki niemieckiego.
prosze o odpowiedz na forum albo na maila [email]
Moja przygoda z niemieckim trwa 3 rok, wcześniej uczyłem się tylko rosyjskiego, a potem angielskiego, po niemiecku znałem tyle co "Z czterech pancernych". Tylko dzięki bardzo dobremu nauczycielowi na prywatnym kursie mogę się cieszyć "znajomością" niemieckiego, który stał się moją pasją, choć jeszcze pare lat temu popukałbym się w czoło. Zajrzyj do EMPIKu na Narutowicza (1 piętro) i spytaj o pana Janusza Rogalskiego. Nie jestem pewien czy uczy jeszcze tam, ponoć przez jakiś czas go nie było. Z własnego doświadczenia oraz innych uczących sie tego, zresztą niełatwego języka, wiem, że p.Rogalski jest jednym z najlepszych fachowców i przede wszystkim bardzo sympatyczny. Pozdrawiam!
wielkie dzięki:) teraz jestem przeziębiona,ale jak wyzdrowieję to na pewno się dowiem.Czy ten nauczyciel udziela takze lekcji prywatnych,czy tylko na kursie? Bo moja mama jest bardzo przeciwna kursom w grupie i bierze pod uwagę tylko lekcje indywidualne :/ Aaa...no i ile kosztowala lekcja kiedy Ty się u niego uczyłeś?

« 

Pomoc językowa