diego13

Temat przeniesiony do archwium.
Achtung: Nicht alle Teilnehmer dieses Forums verfügen über eine solche Frechheit, (tupot) und Ignoranz wie sie.

Wir überleben auch diesen User... :-) Alles wird gut.
Bei ihr hilft nichts mehr. Sie zu korrigieren, das habe ich schon beim zweiten Versuch aufgegeben. Ein hoffnungsloser Fall!
man muss nur die Relationen herstellen. Immerhin denken manche, sie hülfe ( ... :-) ihnen.
...hm ... "Der Schlüssel zu allem ist Geduld. Nicht durch Aufschlagen, sondern durch Ausbrüten wird aus einem Ei ein Küken." - sagte meine Oma immer...
und "Wenn du im Recht bist, kannst du dir es leisten, die Ruhe zu bewahren; und wenn du im Unrecht bist, kannst du dir nicht leisten, sie zu verlieren." sagt Gandhi...die zwei haben recht, also wir sie wohl noch ein bisschen weiterschreiben...und die anderen sollten einfach die Ruhe bewahren... :-)
OK. Ich gehe ... ja wohin gehe ich jetzt? Was mache ich mit dem angebrochenen Abend... :-)
;)
genieß ihn - draußen ist es warm, geh spazieren, dann kommst Du gar nicht in Versuchung zu schauen, was andere schreiben ... ;-)
Hej, was soll diese Arschbearbeitung? Langsam gefällt mir das überhaupt nicht. Das ist schon eine Massenerscheinung, oder wie? Kaczory, wy!
Filozofowanie tez nie napedzi wiedzy
bongo !!! Vielen Dank für deine Bemerkungen!
nareszcie to znalazlas, blinde Henne?
micz iszanuj starschych,duzo starschych
diego-babo, ich wiederhole es immer wieder!
Alkohol ist keine Lösung!
Es ist ein Destillat...
bongo ja dostane kota z toba
twoja babcia byla wielka filozofka gratuluje
Ludzie opanujcie się! To jest forum językowe a nie forum do obrzucania się błotem! Myślę że idealne powiedzenie to "Dorośli a zachowują się jak dzieci".
Jeśli komuś coś nie pasuje to przecież nie musi zaraz krytykować, albo wyzywać innych.

Życzę Wam trochę rozwagi Germaniści.
masz racje dzieciaczku masz racje ale to i tak nikomu z nas nie pomoze
zadufanie w sobie buta i ogolne oglupienie to odzidziczylismy po przodkach,zazdrsc i nawet o glupstwa zzera nam mozgi to widac na tym forum!
widać po tym forum, że brak tu Administratora, który porządnie rozprawiłby się z takimi użytkownikami i ich postami. eh szkoda słów na "Dzieciaki w dorosłym wieku"
Co poniektórym to brak szacunku względem drugiego człowieka.

NIKT nie musi się ze mną zgadzać to tylko moje zdanie. Jeśli się komuś ono nie podoba to komentarze może zatrzymać dla siebie. Mi nie są one do szczęścia potrzebne.
Zresztą co ja tu Wam będę gadał i tak zrobicie jak zechcecie.
najlepiej ignoruj wpisy dotyczace tych dwoch aktorow i ucz sie o innych! ;)
... od innych! ;)
no wlasnie nie rob tego
no wlasnie nie bierz tego wszystkiego tak powaznie w rzeczywistosci kochamy sie wszyscy bardzo,to wszystko to takie wyglupy z nudow
Damianku problem w tym ze tak zachowuja sie najczesciej nie germanisci tylko emigranci ktorzy kiedys wyjechali do Niemiec czy tez Austrii.Majac wiele kompleksow i nie majac pola do popisu w swoim srodowisku probuja zgrywac tutaj wazniakow i madrali.Pewnie jeden z drugim sie oburzy na ten wpis ale coz:"Uderz w stol a nozyce sie odezwa".
czytam texty germanistow i musze powiedziec zalamanie w polsce nie ma dobrych nauczycieli,sama pracowalam w szkole i uczylam i wiem z kim tam pracowalam stczegolnie w malych miescowosciach uczyli ludzie ktorzy ledwie mature zdali jakies studia zaoczne skonczyli i teraz ucza jezyka niemieckiego nie majac pojecia o tym jezyku,co z czym polaczyc produkuja pseudogermanistow jezyka obcego mozesz sie tylko nauczyc mieszkajac w danym kraju i jednoczesnie majac podstawy grammatyczne wlasnego jezyka.innych krytykowac jest bardzo latwo typowo p polsku dlatego nie jestesmy nigdzie lubjani bo nie lubimy gdy sie nam prawde prosto z mostu mowie,jestesmy nie tylko zlodziejami,pijakami ale tez jestesmy zadufani w sobie zastanowmy sie najpierw nad tym co sami osobiscie wiemy zastanowmy sie nad krytykami i nie oskarzamy tylko akzeptujmy i jak kochajacy rodzice przytulmy tych ktorzy nie zawsze odpowiadaja naszym wyobrazeniom,bo sami nie jestesmy lepsi , czy ktos jest emigrantem czy nie czy ma kompleksy czy nie to nie jest rzecz wazna wazne jest zeby Kritkíke nie brac jako zniewage wspolnie rozwiazywac zadania nawet jezeli sie ton niektorxch osob wam nie podoba moralisci
Ile osób na forum tyle zdań. Nie będę więcej już dyskutował, bo nie widzę sensu. Jedynie zapraszam na swoje forum www.deutschland.cba.pl/forum/

Pozdrowienia dla Wszystkich Tych małych i Tych Dużych:)
netter Versuch... :-)
a ty czego sobie zyczysz
Besuch in seinem Forum, damit es mehr als 4 Einträge werden...
a do czego mu to
tu nie ma malych i duzych tu sa nmiej i wiecej zwariowani dlatego jest nam zawsze wesolo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie