ogłoszenie

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 155
jak nie jak tak:D
a jak nie przez internet, to zawsze możesz przyjechać po odbiór:P czego się nie robi dla spełnienia marzeń xD jestem skłonna nawet się uśmiechnąć:))
upadając przynajmniej nie będziesz się czuła samotnie:p
to jest strona pozytywna czy negatywna?:P
cóż za poświęcenie!:p ale przebycie 1000km, to nie jest przyjemność, przynajmniej nie dla mnie:p
to się nazywa szczęście w nieszczęściu ;)
to zrob 999, a ja resztę;)))
zależy jak na to spojrzeć:))
jak przejdziesz resztę pieszo, to jestem w stanie się zgodzić:p
wybacz, ale Twoje towarzystwo raczej nie zrekompensowało by mi strat poniesionych w upadku:)) no chyba ze masz jakies cudowne wlasciwosci amortyzacyjne:))
kilometr? jasne:)
a jak chcesz na to spoglądać?:p ja znam tylko jeden sposób patrzenia - oczami:p
Gombrowicz? Ciekawy temat.. nie chciałbym wam przyprawiać gęby.. no chociaz przed gębą uciec sie nie da, chyba, że w inna gebę.. Najlepsze tematy pojawiają się same, przypadkiem, jak to w zyciu..
przypuszczam, że jeżeli Ty byś mnie pociągnęła, to ja bym upadł na Ciebie, a nie Ty na mnie:p
a ja znam co najmniej 4:
1. oczami.
2. oczyma duszy mojej :P
3. oczami przez szkla kontaktowe
4. oczami przez okulary ;))
w zależności gdzie to na pomorzu mieszkasz, ale tak z 50km przynajmniej byś liczyć musiała:p
nie doceniasz mojej siły:P
1 km! Ty powiedziales ze 1000:)) a wiec Twoje bedzie 999, a ja tę jedyneczkę :))
chociaż nawet 50 to taka mini-pielgrzymka:)
1=3=4 że tak powiem äquivalent:p ewentualnie można widzieć wyraźniej/mniej wyraźniej, ale i tak patrzysz oczami:p

a oczami duszy ciężko dostrzec upadek:p
aha... mam jeszcze asa w rekawie:)) mieszkam w zasadzie w kilku miejscach :P a wiec wybiore to, z ktorego bedzie mi blizej :)) w razie potrzeby przeprowadze sie na jakis dworzec:))
auuu znowu filozofia sie zaczyna:))
Maciek sie ucieszy:))
a Ty powiedziałaś, że ja mam przebyć 999!:p

maps.google.com mówi, że do Gdańska jest 1150, więc z 50km i mini-pielgrzymi, może się zrobić wyprawa długodystansowa:p
nieprawda. bardzo łatwo:))

haha!!! naruszyles zasady logiki:D
Ferdydurke, mimo że oczywiście nie czytałem, ale nawet fajne było:p do dzisiaj nie rozumiem, co znaczy zgwałcić kogoś przez uszy, ale fajnie brzmi:p
ale ja mam do Gdanska 150 :))
i kto tutaj o siłach mówi?! swoją drogą, to na mechanice się tylko siłami zajmuje, a ktoś tutaj wspominał, że mechaniki nie trawi?:p
kurcze, to niedobrze, bo jeszcze się okaże, że faktycznie będziesz miała 1km:p
a na czym polegało moje naruszenie zasad logiki?:p
tylko na mechanice? ja mialam tez na fizyce...;)
a ktore miasto jest Twoim docelowym?:))
a ja wlasnie mowie o silach fizycznych, a nie mentalnych;)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 155

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie