fiszki na komórkę, potrzebne osoby do testowania

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

chciałbym zaprezentować projekt programu umożliwiającego naukę słówek za pomocą tzw. fiszek, na komórce. Podobne rozwiązania istnieją, ale żadne z nich nie spełniało moich wymagań. Najbliższy ideału był mobilang, ale konieczność ściągania aplikacji za każdym razem była denerwująca. Poza tym wg mnie ma uciążliwy interfejs do wprowadzania słówek.
Tak więc prezentowany program o roboczej nazwie aFiszki, posiada następujące właściwości:
1. bazę słówek wprowadzamy do zwykłego pliku txt wg podanego, prostego szablonu. Oczywiście robimy to na komputerze. Następnie taki plik wgrywamy we wskazane miejsce w telefonie
2. słówka posegregowane są w działy, które sami definiujemy
3. do każdego słówka możemy dodać tzw. komentarz, np. skojarzenie ułatwiające jego zapamiętanie
4. możemy uczyć się całego działu na raz lub wybraną ilość słów z działu
5. możemy także sprawdzać się ze wszystkich słówek ze wszystkich działów lub z określonej liczby słówek ze wszystkich działów
6. ustawiamy kierunek nauki, tzn. czy słówko do przetłumaczenia pojawia się w języku angielskim, czy w polskim
7. słówka podczas ćwiczeń pojawiają się w losowej kolejności
8. oczywiście słówko zaznaczone jako błędnie przetłumaczone pojawi się w dalszej nauce aż do skutku
9. oczywiście nauka polega na odpowiadaniu czy dane słówko dobrze przetłumaczyliśmy, tak jak w tradycyjnych fiszkach

Największe zalety programu w mojej ocenie zaznaczyłem pogrubieniem. W zasadzie w żadnym dotychczas spotkanym programie nie spotkałem takiej funkcjonalności. Ktoś pewnie spyta po co to wszystko piszę? Otóż wyjaśniam:
Program został napisany na telefony obsługujące jave. Do tej pory wśród znajomych testowany był na nokiach. Ponieważ rozważam wprowadzenie programu dla szerszego grona odbiorców potrzebuję przetestować na innych markach telefonów. Potrzebuję także osób, które ocenią produkt, być może zaproponują nowe rozwiązania, po prostu przetestują program. W związku z tym poszukuję ok 5-10 osób chętnych do testowania aplikacji, oczywiście przez jej normalne użytkowanie. Ja dostarczam program wraz z instrukcją, wy przesyłacie mi ewentualne uwagi i sugestie, lub pozytywne rekomendacje :)

Zapraszam do współpracy
4444
Cytat: adam4444
Największe zalety programu w mojej ocenie zaznaczyłem pogrubieniem.
Gdzie to pogrubienie?
Cytat: irkamozna
Cytat: adam4444
Największe zalety programu w mojej ocenie zaznaczyłem pogrubieniem.
Gdzie to pogrubienie?

bo nie ma żadnych zalet

 »

Brak wkładu własnego