Pomóż mi( list z wakacji) niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
Mam napisać list do koleżanki z Niemiec opisując w nim spędzone wakacje (wszystko w czasie prateritum) W liscie muszę uwzględnić:z kim i jakim środkiem transportu podróżowałam,jaki był cel mej podróży i skąd wzięłam na nią pieniądze ,jakie miasto odwiedziłam i co zwiedziłam oraz kogo interesującego spotkałam i czy mam zamiar kontynuować znajomość .list miał byc napisany jak najprostszym językiem. Piszę to już 3 godziny i coś mi niewychodzi ..Sami popatrzcie (PROSZĘ WAS O POPRAWĘ BŁĘDÓW ,które napewno są i pomoc w napisaniu tej pracy) z góry dziękuję !
mojapróba napisania pracy:

Liebe Anna,
entschuldigung dass ich so lange an Dich nicht geschreiben habe.
Ich wollte sich entschuldigen fur ich ware im Sommeferien.
Meine Sommeferien verbrachte ich sehr interessant.Ich mit meine Freudin fuhren nach Italia .Dort haben wir zwei wochen verbracht.Wir fuhren mit dem Bus.Wir wollen meine Familie besuchten und Stress abbauen. Wir gingen oft an den Strand und machten lange spaziergange.Wir bedeten im Meer und sonnten.Wir haben in einem Hotel ubernachtet.In unserem Hotel gab es ein Restaurant und eine Diskothek.Wir haben immer im Restaurant zu Mittag gegessen.Am besten hat mir Spagetti .

-to jest rozwinięcie niestety nie potrafie napisać że dostałam pieniądze od rodziców,zwiedziłam Rzym i zobaczyłam coloseum ,spotkałam sympatycznego chłopca i chcę z nim korespondować :(

może pomożecie

??????

to dla mnie bardzo ważne



będę bardzo wdzięczna


!!!!



pozdrawiam (bezradna :( )

« 

Brak wkładu własnego