BARDZO PROSZĘ o sprawdzenie krótkiego tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
Dołączam tekst po polsku.
Bardzo cię przepraszam,ale musiałam wyjść,bo otrzymałam pilny telefon.Moja kuzynka jest w szpitalu,bo źle się poczuła.Muszę jej przynieść niezbędne rzeczy,ponieważ nie wiem jak długo zostanie w szpitalu.Postaram się załatwić to szybko,ale muszę również dowiedzieć się o jej stan zdrowia.Muszę również zatelefonować do najbliższej rodziny.Myślę,że w najbliższym czasie powinnaś pozwiedzać miasto.Ma piękne zabytki.Kiedy będę wracała,wstąpię jeszcze do sklepu i kupię popcorn i lody.Urządzimy sobie wieczór filmowy,a ty opowiesz mi jak podoba ci się miasto i co do tej pory zwiedziłaś.Mam nadzieję,że wkrótce się zobaczymy.Do szybkiego zobaczenia.

Ich möchte dich entschuldigen,aber ich musste ausgehen,weil ich eilige Telefon bekam.Meine Cousine ist im Krankenhaus,weil sie sich plötzlich unwohl fühlt.Ich muss ihr unterlässliche Sachen bringen.weil ich nicht weiß wie lange sie im Krankenhaus bleiben.Ich besorge schnell erledigen,aber ich muss auch nach sie sich Gesundheitzustand erkundigen.Ich muss auch sie nächsten Verwandten anbimmeln.Ich denke,dass du in der nächsten Zeit der Stad sollst besichtigen.Sie hat schöne Sehenswürdigkeiten.Wann ich werde zurückkomme,trete ich in ein Geschäft ein und ich kaufe ein Popcorn und Eis.Wir veranstalten den abend mit Filme und du erzählt mir wie gefällt dir meine Stadt und was bis dahin besichtigte.Ich hoffe,dass wir uns wieder sehen.Bis später

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie