prosze o pomoc!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do napisanie rade dla pewnej dziewczyny do gazety
I ja już ułożyłam po polsku i próbowałam po niemiecku ale mi to nie idzie

Melani ty powinnaś porozmaiwać szczerze ze swoja przyjaciółką, powiedzieć jej co myśisz o tej sytułacji ale i jej wysłuchać. Powinnyście dojść do porozumienia. A ty Melai nie mozesz całkowicie opuścić swojej przyjaciółki,bo ona napewno Cię potrzebuje, poświęć jej troche więcej czasu.
to pokaz to co probowalas
Ok to ja napisze moje "próby"napisanie tego,ale ostrzegam jest tragedia i ja sobie z tego zdaje sprawe

Melani, Du musst geradeheraus mit Freunden sprechen, Du musst sie sprechen,was über eine Situation, aber also sie to hear out.Ihr müssen in Verständigung kommen. Du, Melani nicht dürfen total verlassen Freundin Sonja,weil sie dich brauche.Du widmen ihr mehr Zeit.

wiem ze to jest tragiczne, ze pewnie tutaj jest multum błedów, ale ja inaczej nie umiem, więc licze na pomoc
Melani ty powinnaś porozmaiwać szczerze ze swoja przyjaciółką, powiedzieć jej co myśisz o tej sytułacji ale i jej wysłuchać.

Melani, du sollst mit deiner Freundin ehrlich sprechen und sagen ihr, was du über diese Situation denkst. Du sollst auch sie gut anhören.
eee zastanawia mnie to hear out... dalej nie tlumacze, bo zapachnialo translatorem
Jak to translatorem??
Ja to sama robiłam przy użyciu słownika.
i w slowniku niem. znalazlas to heard out?:O
tak w internetowym słowniku http://www.ling.pl/ dokładnie na tej stronie
ciekawi mi to co ten wyraz ma znaczyć po niemiecku, w moim słowniku taka forma nie ma, ale moze ktos ma lepszego?
wpisałam słówko wysłuchiwac i mi to wyskoczyło
A ten wyraz wg. tego słownika znaczy wysłuchiwać
a angielski troche umiesz?
Przepraszam, nastąpiła pomyłka bo ja sprawdziłam w słowniku polsko-angielskim:/;/;/
to przez niedopatrzenie:/
dieses Wort stammt aus englischer Sprache und bedeutet anhoeren:)
I to moze być dowodem na to, że jednak pisałam to sama z nie przez jakiś translator
ok, znalazłem: listen to the end: don't judge me before I finished my explanation: hear me out, please. Jeszcze można się uczyć trochę angielskiego :)
ja tam z angielskiego jestem do dupy:( teraz np chemii sie probuje nauczyc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie