Verliebt in Deutsch filmik

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich . Chciałbym zaprezentować dla odmiany filmik wykonania mojego i moich przyjaciół , w którym odgrywamy scenkę parodiującą funkcjonowanie organów mafijnych Film jest na konkurs , więc jak się spodoba to prosimy o łapkę w górę , ale równie bardzo zależy nam na waszej ocenie , czy nasz język niemiecki jest w miarę ok ? Jeśli ktoś nie zna płynnie niemieckiego lub ma problemy ze zrozumieniem pewnych kwestii , które wynikają pewnie z naszej dykcji to zamieszczam również scenariusz po Polsku tłumaczony na Niemiecki Z góry dziękuje za wszystkie opinie

[url]
[/url] - link do filmiku

[url]http://speedy.sh/UdpjV/Scenariusz-1-czesc-tlum-2.docx[/url] - scenariusz.

PS. Dla tych którzy mają czas, polecam ściągnięcie scenariusza. W tym filmiku bawiliśmy z się językiem Niemieckim i przetłumaczyliśmy kwestie dosyć 'ciekawe'.

Pozdrawiam
fatalny akcent
pomysł fajny ale wykonanie katastrofa! Nie tylko aktorsko ale i językowo. Akcent to jedno ale ta wymowa! Trudno czasami zrozumieć, o co chodzi.
Cytat: TopBolek
Akcent to jedno ale ta wymowa! Trudno czasami zrozumieć, o co chodzi.

Pod pojeciem akcent dałem to wszystko.

Poza tym, co to za film jak cycków nie ma!
Cytat: Mr_T
Cytat: TopBolek
Akcent to jedno ale ta wymowa! Trudno czasami zrozumieć, o co chodzi.

Pod pojeciem akcent dałem to wszystko.

Poza tym, co to za film jak cycków nie ma!

To też racja. I ci aktorzy... Co chwilę się łapią za czoło jakby chcieli pokazać, że myślą. Po prostu gniot i na konkursie nie ma szans.
Jeże!
Myślicie, że ktoś to wogle czyta, te wasze uwagi?
Chodzi tylko o klicki na YT, a wy klikacie wściekle, jak jaki Japa.
A Jezusowi z glacą się natomiast dla odmiany spodobało. I, co teraz?
ja nie klikam
Cytat: Diego44
ja nie klikam

i lepiej
Cytat: TopBolek
pomysł fajny ale wykonanie katastrofa! Nie tylko aktorsko ale i językowo. Akcent to jedno ale ta wymowa! Trudno czasami zrozumieć, o co chodzi.

nie krytykuj dzieci
diego masz urlaub?
Cytat: Diego44
Cytat: TopBolek
pomysł fajny ale wykonanie katastrofa! Nie tylko aktorsko ale i językowo. Akcent to jedno ale ta wymowa! Trudno czasami zrozumieć, o co chodzi.

nie krytykuj dzieci

się ciesz, że te dzieci nie będą łożyć na twoją emeryturę, bo byś z głodu umarła
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie