Wypowiedź na temat palenia papierosów :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Dostałam zadanie i nie wiem czy dobrze go napisałam. Nie jestem pewna czy zdania są dobrze ułożone i czy wyrazy odpowiednio użyte. Uprzejmie Proszę o korekcję błędów.
Zadanie: napisz krótką wypowiedź o twoim stosunku do palenia papierosów. (ok. 7 zdań)

Ich habe noch nie Zigaretten geraucht, weil es ungesund ist. Viele Raucher sterben.
Rauchen verursacht Husten, Asthma und im schlimmsten Fall von Lungenkrebs.
Mein Onkel rauchte eine Packung Zigaretten pro Tag. Er starb im Alter von 50.
Dies ist meine Warnung gegen das Rauchen.

Chodziło mi mniej więcej o:

Ja nigdy nie paliłam papierosów, ponieważ to jest niezdrowe.
Wielu palaczy umiera. Palenie powoduje kaszel, astmę, a w najgorszym przypadku raka płuc. Mój wujek palił paczkę papierosów na dzień. On umarł w wieku 50 lat.
To jest dla mnie przestrogą przed paleniem papierosów.
Googolem się nie zajmuję.

Ostern 2013 -Gute Tat Wochen, Tag 13-14
Zadanie jest ostateczne w swojej zawartości. Bez odbioru.
Cytat: irkamozna
Googolem się nie zajmuję.

ale trzeba przyznać, że nieźle sobie poradził
No znalazłam niezłą pomoc na tym forum... naprawdę mi pomogliście.. Germany zawsze były i są germanami i nikt tego nie zmieni. Od tego chyba jest to forum żeby sprawdzać błędy nie? Owszem - korzystałam z tłumacza google, ale jak wiadomo jest to tylko program komuterowy., dlatego dałam to do sprawdzenia na tym forum ludziom, ale niestety nie ma już internetu takiego jak kiedyś i fora jakie powstają już niczego nie uczą.

Pozdrawiam.
edytowany przez nikaa300895: 07 kwi 2013
Ludzie ci piszą z uporem, że nie zajmują się Googolem, ale tobie to nie wchodzi w pałę. Ponadto nie lubią tutaj małych, zasranych chitlerków z Polski, którzy się szybko na tym niemieckim forum ujawniają, misiaczku.

« 

Pomoc językowa