sporty ekstremalne - przetłumaczyć.

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo bym prosiła o pomoc w prztłumaczeniu tego tekstu. jestem lewa w niemieckim, a walcze o dobrą ocenę.


Jestem przeciw sportom ekstremalnym. Uprawianie ich wiąże się z większym ryzykiem niż w innych dyscyplinach. Zazwyczaj wymagają ponadprzeciętnych zdolności fizycznych lub psychicznych oraz odpowiedniego przygotowania. Dla wielu osób, które wybierają właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu, dreszczyk emocji i zwiększony poziomu adrenaliny jest najważniejszy. Natomiast, jak podkreślają psycholodzy, to może być pierwszy krok, w którym sport staje się uzależnieniem. Innym niebezpieczeństwem związanym z uprawianiem sportów ekstremalnych może być również przeniesienie potrzeby ekstremalnych doznań także w życiu codziennym. Również nie ulega wątpliwości, że uprawianie sportów ekstremalnych niesie za sobą podwyższone ryzyko kontuzji, groźnych urazów czy nawet śmierci.



Tekst może być zmieniony, jeśli coś będzie sprawiało problem. Szukałam fragmentów po polsku w różnych źródłach, więc może być ciężko je przetłumaczyć. Ale z góry bardzo proszę i dziękuję za pomoc :)))
dla mnie sportem ekstremalnym jest czytanie niektórych "wypocin"
Cytat: Badzia17
Bardzo bym prosiła o pomoc w prztłumaczeniu tego tekstu. jestem lewa w niemieckim, a walcze o dobrą ocenę.
...Tekst może być zmieniony, jeśli coś będzie sprawiało problem. ... więc może być ciężko je przetłumaczyć.

Proszę o podanie twojej wersji.
Ja lekcji nie odrabiam. Ty walczysz, więc powalcz.
Przestrzegam cię przed użyciem do tego celu Googola (=taki translator).
Tekst nie będzie zmieniany przeze mnie, bo to twój tekst. Nie mam zamiaru wymyślać za ciebie tekstu.
Ciężko - nic nie jest przetłumaczyć, ale od tego są biura tłumaczy, jak jest tak ciężko.
Okey?

Ostern 2013 -Gute Tat Wochen, Tag 14-14
U nas Badzia, u nich Odzia za 8 punktów:
http://zadane.pl/zadanie/4933063
I otrzymuje genialne odpowiedzi. Było tak od razu Badzia-Odzia!

Ostern 2013 -Gute Tat Wochen, Tag 14-14
Zadanie jest ostateczne w swojej zawartości. Bez odbioru.
Cytat: irkamozna
U nas Badzia, u nich Odzia za 8 punktów:
http://zadane.pl/zadanie/4933063

zagubiona jej odpowiedziała
prowadził ślepy głuchego :)))

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie